Temizlik görevlisi Kadın Çalıştığı Lisede Cinayet İşledi

Temizlik görevlisi Kadın Çalıştığı Lisede Cinayet İşledi

Temizlik görevlisi Kadın Çalıştığı Lisede Cinayet İşledi
02 Şubat 2019 - 16:06

İzmirde Lisede Cinayet İşlendiİzmirde Okulda Temizlik görevlisi olarakçalışan kadın, görev yaptığı okulda eniştesini av tüfeği ile vurararak elini kana buladı.
Edinilen bilgilere göre, İzmir'in Gaziemir ilçesinde saat 17:00 dei bir lisede temizlik görevlisi olarak çalışan Şengül G. isimli kadın, Okul bahçesinde Eniştesi olan Erdam Demirsoy'u av tüfeği ile vurarak öldürdü. Gelen ihbarlar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri, Erdal Demirsoy'u hastaneye kaldırdı. Hastane de yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Olay yerine gelen polis ekipleri, Şengül G.'yi sorgulamak üzere göz altına aldı.

 

Arkadaşı Bugün Kendisinde Bir Tuhaflık Hissettim


Aynı okulda beraber çalışan Günnur Eren, bugün arkadaşımda durgunluk ve tuhaflık hiisetiğini ifade ederek, "okuldan sonra eve geldi ve okulda birininin silahla birini vurduğunu öğrendim. Arkadaşımın bu cinayeti işlediğini öğrenince şok geçirdiö. Çok iyi biriydi ve iyi bir aileye sahipti. Annesine bakamadığından dert yanıp üzülüp ağlıyordu" diye konuştu.
Cinayet zanlısı temizlik görevlisinin sorgusu devam ederken, polis ekipleri olay ile ilgili detaylı soruşturma başlattı. 
 YORUMLAR

  • 0 Yorum