Künye

Menemen Haber / Menemen Gazetesi / Basın Yayın.
 

İmtiyaz Sahibi  / Grantee

Ayhan Ederoğlu
İhlas Haber Ajansı Menemen Temsilcisi

&

Hakan Kuru

F. Yazı İşleri  / Editor

Ayhan Ederoğlu


Reklam  / Advertising 
Hakan Kuru
Teklifleriniz için : info@menemenhaber.com.tr


F. Haber Editörleri / News Editors

Uğur Şanlı

Erhan Akın

İsmail Hakkı Ergün

F. Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor
Emre Ünlü

Bakırçay / Aliağa Sorumlusu
İsmail Hakkı Ergün
TRT & İHA Muhabiri

Bergama Haberleri
Derya Varol Mercan
İHA Muhabiri

Hukuk Danışmanları / Legal Advisor 
Anka Hukuk Bürosu
Av. Tuğçe Irgatoğlu Cinbaş
Telefon: 0507 302 98 13
Mail: av.tugceirgatoglu@gmail.com
Adres: Kasımpaşa Mah. Zincirlikuyu Sok. No:12 D:1 Menemen / İzmir


Yazılım / Software
Tumeva Reklam ve Bilişim Hizmetleri

 

Yer Sağlayıcı / Location Provider
Menemen Haber Sunucuları 
 

İletişim / Contact

Menemen  Haber Gazetesi
Adres: Atatürk Caddesi, Esatpaşa Mahallesi
Zincirlikuyu Sokak No10/Z1 Menemen/İzmir

Telefon: 0232 832 18 80

(Hafta İçi ve Cumartesi 09.00 - 18.00)

E-posta: info@menemenhaber.com.tr

Whatsapp İhbar Hattı0554 817 24 58


Vergi Dairesi / Numarası
Menemen / 50317270566


        Menemen Haber Gazetesi İHA Abonesidir.


Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir.
 

Gizlilik Politikası / Yayın Hakları Politikası / Privacy Policy
© Copyrigth 2019 MenemenHaber.com.tr ve MenemenGazetesi.com.tr tüm hakları saklıdır. Kod ve yazılım da dahil, sitede yer alan yazılı, görüntülü ve sesli fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca güvence altındadır. Menemen Haber Gazetesi'nin izni olmadığı sürece sitede yer alan bilgiler; başka bir bilgisayara yüklenemez, değiştirilemez, çoğaltılamaz, kopyalanamaz, yeniden yayınlanamaz, postalanamaz, dağıtılamaz. Sitede bulunan yazılım ve tasarımların her hakkı Menemen Haber'e aittir. Haber Metninin altına açıkça ( www.menemenhaber.com.tr ) yazılarak ve tarafımızdan izin alınarak yayınlanan haberlere iznimizin olduğunu açıkça belitir, bu iznin sonlandırma hakkını saklı tutarız.
MenemenHaber.com.tr’deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. MenemenHaber.com.tr ’de hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the MenemenHaber.com.tr. However, sometimes the MenemenHaber.com.tr uses third parties to process your information. MenemenHaber.com.tr requires these third parties to comply strictly with its instructions and the MenemenHaber.com.tr requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the MenemenHaber.com.tr we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the MenemenHaber.com.tr and its services. When you use MenemenHaber.com.tr online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the MenemenHaber.com.tr cookies section of our full Privacy Policy.