Künye

Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni /Grantee
Menemen Haber BASIN YAYIN.

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü / Responsible Editor
Yıldırım ERDEM
yildirim.erdem@menemenhaber.com.tr

Muhabir /Reporters

Uğur Şanlı
ugur.sanli@menemenhaber.com.tr
Erdem Gök
erdem.gok@menemenhaber.com.tr
Erhan Alaca
erhan.alaca@menemenhaber.com.tr

İsmail Hakkı Ergün / Bakırçay Sorumlusu
İsmail Hakkı Ergün / ismailhakkiergun@gmail.com

Spor Muhabiri / Editör  /Sportscaster
İbrahim Tutkun

ibrahim.tutkun@menemenhaber.com.tr

Hukuk Danışmanları /Legal Advisor
 
ANKA HUKUK BÜROSU
Avukat
Tuğçe IRGATOĞLU CİNBAŞ
TEL: 0507 302 98 13
Mail: av.tugceirgatoglu@gmail.com
Kasımpaşa Mah. Zincirlikuyu Sok. No:12 D:1 Menemen / İzmir


Reklam Müdürü /Advertising Manager
Ayhan Ederoğlu
info@menemenhaber.com.tr

İletişim Skype- Mail /Contact
info@menemenhaber.com.tr

Yazılım /Software
Tumeva Reklam ve Bilişim Hizmetleri

 

Yer Sağlayıcı /Location Provider
Beyaz Hosting İnternet ve Bilgi Teknolojileri  

Adres/Address
Esatpaşa Mahallesi, Zincirlikuyu sokak
Menemen / İzmir

Vergi Kaydı
Menemen Vergi Dairesi

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir.
 

 

 

Gizlilik Politikası / Privacy Policy

 © Copyrigth 2019 MenemenHaber.com.tr ve MenemenGazetesi.com.tr tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları MenemenHaber.com.tr ve MenemenGazetesi.com.tr 'a aittir. MenemenHaber.com.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar MenemenHaber.com.tr'in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

MenemenHaber.com.tr’deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. MenemenHaber.com.tr ’de hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the MenemenHaber.com.tr. However, sometimes the MenemenHaber.com.tr uses third parties to process your information. MenemenHaber.com.tr requires these third parties to comply strictly with its instructions and the MenemenHaber.com.tr requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the MenemenHaber.com.tr we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the MenemenHaber.com.tr and its services. When you use MenemenHaber.com.tr online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the MenemenHaber.com.tr cookies section of our full Privacy Policy.