Reklam

Ak Parti Menemen Belediye Başkan Adayı Durmaz Bayraktar DURMUYOR

Çalışmalarına ilk önce mahalle ziyaretleri ve ev ziyaretleri ile başlayan Durmaz Bayraktar, çiftçinin sorunlarına da el atmayı ihmal etmedi.

Ak Parti Menemen Belediye Başkan Adayı Durmaz Bayraktar DURMUYOR

Çalışmalarına ilk önce mahalle ziyaretleri ve ev ziyaretleri ile başlayan Durmaz Bayraktar, çiftçinin sorunlarına da el atmayı ihmal etmedi.

Ak Parti Menemen Belediye Başkan Adayı Durmaz Bayraktar DURMUYOR
02 Şubat 2019 - 03:47

DURMAZ BAYRAKTAR DURMUYOR31 Mart 2019 Yerel Seçimlerde Ak Parti Menemen Belediye Başkan adayı olarak belirlenen Durmaz Bayraktar, Çalışmalarına hızlı başlangıç yaptı. 
 

Durmaz Bayraktar HeryerdeÇalışmalarına ilk önce Mahalle ziyaretleri ve ev ziyaretleri ile başladı. Menemen İlçesinde ilk defa bir Ak Parti Belediye Başkan Adayı bu kadar fazla sevgi gösterilerine maruz kaldı. Akın akın ev ve mahalle ziyaretlerine davet edilen Bayraktar kimseyi kırmadığı ifade ediliyor. Çek, yaz gönder birlikte çözelim diye bir Whatsapp hattı kurdu ve Musabey, Çavuş, Kesik, Doğa, Yanık, Seyrek, Buruncuk,Kısık ve Maltepe hakkının tarım arazilerinin su baskınına uğramasından dolayı zarar ve ziyanlarını karşılayabilmek için  İzmir Milletvekili Necip Nasır ve Tarım Bakanı Yardımcısı ile telefonda görüşerek, Suların çekilmesine ardından çalışma başlatılacağının sözünü aldı.

Çalışmalarına hız kesmeden devam eden Bayraktar, Ulukent mahallesi, Seyrek Mahallesi, Ege Kent 2 bölgesi ve sayamadığımız mahalle ve bölgede halk ile iç içe.  
Menemen'in Son günlerde gündemi Chp li Belediye başkan adayları iken, Ak Parti Menemen Belediye Başkan Adayı Durmaz Bayraktar çalışmalarına ve ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor.
 

Belediye İşçisi Kardeşim Rahat Ol

Belediye işçilerinin işten çıkartılması sözlerinin sosyal medya üzerinden yayılması üzerine Ak Parti Menemen Belediye Başkan adayı Durmaz Bayraktar şu ifadeleri kullandı. "Gittiğimiz heryerde söylediğim gibi, işçi ile, Emek ile, Alın teri ile sorunumuz yok. Ekmeği, Aşı, İşi büyütmeye geliyoruz. Belediye işçisi kardeşim rahat ol.
Sözlerine devam eden Bayraktar " Arkamızdan iftira ediyorlar, diyorlarki bak Ak Parti belediyeyi alırsa belediyenin bütün işçilerini çıkartıcak. Biz delimiyiz? bizim derdimiz millete hizmet etmek, işinden etmek değil. Alenen iftira ediyorlar, bakın bu iftiradır ve iftira ölüye atılır. Biz ölmedik ayaktayız. Biz işide, ekmeğide, aşıda büyüteceğiz.
Çalışmaya devam edeceksin. İkramiyeni almak için kimseye komisyon ödemek zorunda kalmayacaksın.
 

Vaat Değil Hizmet Zamanı

Menemen'in Uğur Mumcu mahallesi ve İsmet İnönü mahallesinin girişi geçtiğimiz yıl kapatıldı. Mahalle sakinleri tarafından bir çok girişim başarız oldu ve kaderlerine razı olmak zorunda kaldılar. Mahalleye girip
evlerine gidebilmek için, Menemen Devlet Hastanesi tarafından dolaşmak zorunda kaldılar. Şimdi ise Durmaz Bayraktar biz hizmet için geldik illaki hizmet yapmak için seçim kazanmamız gerekmiyor diyerek Dozer'e ben binerim orayı açarım dedi. Dediğini yaparmı yapmazmı orası bilinmez fakat, seçim ve hizmet çalışmalarında gösterdiği hız ve çözümü burada da uygularsa, mahalle sakinlerinden büyük bir destek alacağı aşikardır.

Menemen Belediye Başkan adaylarının sloganları netleşmeye başlıyor. "Çalışmaktan Yorulmayacağız" Sloganın yerini Ak Parti Menemen Belediye başkan Adayı Durmaz Bayraktar'ın " Memleket İşi Gönül İşi " alıp almayacağını tüm Menemen liler gibi bizlerde merak ediyoruz. Umarız Gönüllerine tüm Menemen'i sığdırır adaylarımız ve hizmetlerinde önce HAKKI gözetirler.YORUMLAR

  • 0 Yorum