Selahattin Demirtaş'tan seçmenlere ikinci tur mesajı: 'Adam kazanamadı, farkındayız değil mi?'

Türkiye sekiz gün içinde yeniden oy kullanmayı planlıyor. Vatandaşlar, sandıkta Recep Tayyip Erdoğan ile Kılıçdaroğlu arasında oy kullanmak zorunda kalacak. Millet İttifakı adayı Kılıçdaroğlu'na destek veren Selahattin Demirtaş, ilk turun sonunda yüzde 49'da kalan Erdoğan'ı vurgulayarak 'Adam kazanamadı, farkındayız değil mi?' mesajı yayınladı.

Selahattin Demirtaş'tan seçmenlere ikinci tur mesajı: 'Adam kazanamadı, farkındayız değil mi?'
20 Mayıs 2023 - 13:24

Seçim ikinci tura girerken, seçmenleri etkilemek adına siyasiler ayrışması ve paylaşımları devam ediyor. Bu kapsamda HDP'nin eski eş genel başkanı Selahattin Demirtaş, twitter hesabı üzerinden destek verdiği Millet İtt,ifakı adayı Kemal Kılıçdaroğlu lehine paylaşımlar yapıyor.

'ADAM KAZANAMADI'

Selahattin Demirtaş'tan seçmenlere ikinci tur mesajı

Edirne F tipi cezaevinde tutuklu bulunan Selahattin Demirtaş, sosyal medya hesaplarından Millet İttifakı'nın ortak adayı Kemal Kılıçdaroğlu'nu desteklediğini sık sık dile getiriyor. Demirtaş, kendisini "siyasi rehine" olarak nitelendirerek ve sosyal medya hesaplarında "adamın kazanmadığını" söyleyerek tüm suçlamaları reddediyor.

'2. TUR İÇİN SANDIĞA GİDİN'

Eski HDP Eş Genel Başkanı olan Selahatin Demirtaş, sosyal medya hesaplarından şu tweetleri attı: Adam kazanamadı. ” İkinci turda oy kullanırsanız kazanırsınız. "

YORUMLAR

  • 0 Yorum