Reklam

İzmir'de Korkunç Ölüm!

İzmir Tire bölgesinde meydana gelen kaza akıllara durgunluk verdi. Traktörle ağaç arasında sıkışan adam olay yerinde can verdi.

İzmir'de Korkunç Ölüm!

İzmir Tire bölgesinde meydana gelen kaza akıllara durgunluk verdi. Traktörle ağaç arasında sıkışan adam olay yerinde can verdi.

İzmir'de Korkunç Ölüm!
20 Mayıs 2019 - 18:14

İzmir'de Korkunç Ölüm!           

 İzmir'de korkunç bir kaza meydana geldi. Tirede yaşanan olayda çiftçilik yapan şahıs henüz belirlenmeyen kaza sonucunca olay yerinde hayatını kaybetti. 63 yaşındaki Mustafa Arıcılar tarlasına günlük işlerini yapmak için gitmişti. Bir başka mevkiye geçiş yapmadan önce Traktörden inerek kapıyı açmak istedi. Ama tam o sırada olmadık bir olay gerçekleşti. Nasıl olduğunu anlamadan, çiftçi kendisini traktör ve ağaç arasında sıkışık bir şekilde buldu. Ama traktörün neden o şekilde adamın üzerine geldiği hala merak konusu. Olay yerine incelemeye gelen ekiplerde olayın gizli yanlarını araştırmaya başladılar.

Traktör ve Ağaç Arasında Sıkışıp Kaldı
Tirede yaşanan kazada 63 yaşındaki çiftçi traktöründen inerek önünde bulunan kapıyı açmak ve traktörüyle buradan geçmek istedi. Ama tam o sırada arkasını döndüğü anda traktör birden üzerine doğru geldiğini fark etti. Yakın mesafe olduğundan anlık bir şekilde kaçmak istemiş olsada bunu başaramamış. Kendini bir anda traktör ve ağaç arasında bulan çaresiz adam olay yerinde hayatını kaybetti. Olay yerine gelen Jandarma ekipleride olaydab başka bir etken olup olmadığını araştırmaya koyuldular. 
      
Kazanın Meydana Geliş Nedeni Araştırılıyor
Traktörün nasıl o şekilde adama doğru harekete geçtiği araştırılmaya başlandı. Olayda başka etkenlerin olup olmadığı da olay yeri inceleme ekipleri tarafından araştırılmaya başlandı. Olayı gören bir kişi maalesef olmamış. 63 Yaşındaki adam olay yerinde tek başınaymış. Sağlık ekipleri olay yerine geldiklerinde talihsiz adama yapılacak bir müdahalenin kalmadığı belirtilmiş. Olay yerine gelen yakınları da büyük bir şokla karlaşmışlar. 


YORUMLAR

  • 0 Yorum