Çocuk İstismarcısı Sapık Fenomen 17 yıl Ceza Aldı

İzmir’de erkek çocuklarına 100 TL vererek öpüştürdüğü videolar kamuoyunda büyük tepki toplayınca tutuklanan youtube fenomeni Gaga Bulut takma adını kullanan Bulut Aktuğ, mahkemede 17 yıl hapis cezasına çarptırılarak tutuklandı.

Çocuk İstismarcısı Sapık Fenomen 17 yıl Ceza Aldı
09 Nisan 2019 - 01:20

İzmir’de erkek çocuklarına para vererek öpüştüren Gaga Bulut’a 17 yıl hapis


İzmir’de erkek çocuklarına 100 TL vererek öpüştürdüğü videolar kamuoyunda büyük tepki toplayınca tutuklanan youtube fenomeni Gaga Bulut takma adını kullanan Bulut Aktuğ, mahkemede 17 yıl hapis cezasına çarptırılarak tutuklandı.Erkek Çocuklarına 100 TL vererek öpüştüren sosyal medya fenomeni tutuklu sanık Bulut Aktuğ, tutuklu olarak yargılandığı davadan karar çıktı. İzmir 5. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, tutuklu olarak SEGBİS’le cezaevinden katılım yaparken, tutuksuz olarak yargılanan sanık Bilgehan Bektaş ile sanıkların avukatları mahkeme salonunda hazır bulundu. Çektiği görüntülerden pişmanlık duyduğunu böyle bir insan olmadığını dile getiren Altuğ, “ben bu tarz da videolar çekmiyorum aslında, daha önceki çekilmiş videolara bakabilirsiniz. Arkadaşlarımın yönlendirmesi üzerine böyle bir şey yaptım. İlk defa yaptım ve başım yandı. Tahliyemi istiyorum pişmanım1 dedi. Yargılanan diğer arkadaşı F.B.B’de olayda suçlu olmadığını söyleyerek, “görüntülerdekilerin 18 yaşından küçük olduklarını bilmiyorduk” dedi.

Mahkeme, sanık Bulut Altuğ’a, 15 yaşından küçük olan çocuklar için “cinsel istismara azmettirme” suçundan her bir mağdur adına 8’er yıl ve “ müstehcen olan görüntüleri yaymak” suçundan ise 1 yıl olmak üzere toplam 17 yıl hapis cezasına çarptırdı. Tutukluluk hali devam edecek olan sanığa ayrıca 20 bin TL’de para cezası verildi.Mahkeme, sanık Fatih Bilgehan Bektaş’a 15 yaşından küçük olan çocuklar için “cinsel istismara azmettirme” suçunda arkadaşı Altuğ’a yardımda bulunduğundan dolayı her bir mağdur adına 4’er yıl olmak üzere toplam 8 yıl hapis cezasına çarptırdı.

Olay

2018 yılında yaşanan olay, İzmir’de umuma açık yerde erkek çocuklarına para vererek öpüştürdüğü videoları sosyal medya da yayınlayan fenomen Gaga Bulut takma isimli Bulut Aktuğ (22) göz altına alındı ifade alınması için emniyete götürüldü. Emniyette ifadesi veren Altuğ, çektiği görüntüleri para kazanmak için sosyal medya paylaşım sitelerinde yayınladığını söyledi. İfadesinin ardından adliyeye sevk edilen Altuğ tutuklandı. Videoyu çekmesinde yardım eden arkadaşı Fatih Bilgehan Bektaş adli kontrol şartıyla serbest kaldı.

 


YORUMLAR

  • 0 Yorum