Reklam

Baba iki kızını av tüfeğiyle vurdu

İzmir'in Bayraklı ilçesinde meydana gelen olayda, annelerini darp eden iki kız babaları tarafından av tüfeğiyle vurularak ağır yaralandı.

Baba iki kızını av tüfeğiyle vurdu

İzmir'in Bayraklı ilçesinde meydana gelen olayda, annelerini darp eden iki kız babaları tarafından av tüfeğiyle vurularak ağır yaralandı.

Baba iki kızını av tüfeğiyle vurdu
11 Haziran 2019 - 11:42

İki kızıyla tartışan baba av tüfeğiyle kızlarını vurdu.
Olay dün akşam İzmir’in Bayraklı ilçesinde meydana geldi. İddiaya göre akşam saat 19.00 sıralarında evde iki kızıyla tartışan 45 yaşındaki Mustafa Kemal S. Biri 13 diğeri 16 yaşında olan kızları Sudenaz S. Ve Gamze S.’yi evde bulunan av tüfeğiyle vurarak ağır yaraladı. Gözaltına alınan babanın iki kızının annelerini sürekli darp ettikleri için vurduğu öğrenildi.
 

Annelerini dövdükleri için vurduğunu söyledi.


Sorgulanmak ve işlemlerinin tamamlanması için İzmir Emniyet Müdürlüğüne gönderilen Mustafa Kemal S. İlk sorgusunda “ ben yat kaptanlığı yapıyorum. Bazı günler eve gelmediğim oluyor. Kızlarım da dışarı çıktıktan sonra eve geç geldikleri oluyor. Anneleri İlknur S.’de kızlarıma sürekli eve erken gelmeleri yönünde uyarı yapıyor. Ancak kızlarım annelerini geçmişte de bir çok defa olmak üzere darp ettiler. Önceki gün yine eve geç gelen kızlarımı anneleri uyarmış. Onlarda anneleri ile tartışma çıkararı darp etmişler. Ben eve geldiğimde anneleri bana durumu anlattı. Daha önce pek çok kez uyarı yaptığım için yine uyarmak için konuşmaya çalıştım. Ancak kızlarım annelerini bana kendilerini şikayet ettikleri için darp etmeye çalıştılar. Bende sinirlerime hakim olamayarak kızlarımı evde bulunan av tüfeğiyle vurdum” dedi.

Olay sonrası Mustafa Kemal S.’nin evine gelen polis ekipleri zanlıyı gözaltına alırken, ağır yaralanan kızları çağırılan ambulans ile hastaneye kaldırıldı. Kızların sağlık durumlarının ciddiyetini koruduğu öğrenildi. Polis ekipleri olayla ilgili ifade vermek için anne İlknur S.’yi de emniyete götürdü. Olayla ilgili adli soruşturma açıldığı öğrenildi.
 


YORUMLAR

  • 0 Yorum