Reklam

Menemen Belediyesi Sevgi Yolunu Yeniliyor

Menemen'de Sevgi yolu çalışmaları son hızıyla devam ediyor.

Menemen Belediyesi Sevgi Yolunu Yeniliyor

Menemen'de Sevgi yolu çalışmaları son hızıyla devam ediyor.

11 Haziran 2019 - 06:22

Menemen Belediyesi Sevgi Yolunu Yeniliyor

Menemen Belediyesi tarafından 21 Mayıs günü duyurulan yenileme çalışmaları 7 Haziran gibi kısa bir süre içerinde başlamış çalışmalarda son hızıyla devam ediyor.

Menemen’in trafiğe kapatılarak oluşturulan ve Sevgi Yollarının her ilçede oluşturulması moda olduğu dönemde yapılan alışveriş gezi yolu, yenilenerek yeni kimlik kazanıyor.

Menemen Belediyesinin 21 Mayıs’da projesi duyurulan çalışmanın başlangıcı 7 Haziran günü oldu. Yenilenerek canlandırılması planlanan alanın alt yapı çalışmaları nerdeyse yarılandı. Belediye ekiplerinin yanı sıra İZSU görevlilerinin de alt yapıyı yenilediği yolda şimdilerde kötü bir görüntü sergilense de projesi çizilen ve basına dağıtılan projenin son hali oldukça modern gözüküyor.

Bölgenin yenilenecek olması bölge esnafını mutlu ederken bazı esnaflarında çalışmalardan dolayı iş yapamadıklarını ifade ederek birkaç gün kapalı kalacaklarını ifade ettiler. Bitiş tarihi henüz belli olmasa da son hızıyla devam eden çalışmalar kısa sürede sonuca ulaşacağa benziyor. Sosyal medya da çalışmalara “ ne gerek vardı “ gibi söylemler yayınlansa da genel olarak halk memnun. Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy’un sosyal medyadan yaptığı açıklama “Söz verdiğimiz gibi yeni Menemen için ilk değişimi başlatıyoruz. Sevgi Yolu’nu baştan yeniliyoruz” oldu.
 
 


YORUMLAR

  • 0 Yorum