Av Tüfeğiyle Karısını ve Oğlunu Öldürdü

İzmir Ödemişte yaşanan cinayette Okan Karakaş karısını ve oğlunu av tüfeğiyle vurarak öldürdü. Bu korkunç cinayetin sır perdesi de aralanmaya devam ediyor.

Av Tüfeğiyle Karısını ve Oğlunu Öldürdü
20 Mayıs 2019 - 21:00

                  İzmir'in Ödemiş ilçesinde korkunç bir cinayet işlendi. Bir aile cinayetiydi bu. Gerçektende korku dolu cinayette Okan Karakaş karısı Gizem Tabak ve oğlu Kaan Kundakçı'yı hiç acımadan av tüfeği kullanarak öldürdü. Ödemişte cinayet haberini alan herkes bütük bir şok yaşarken, cinayetinde neden işlendiği merak konusu oldu. Cinayet akşam saatlerinde yaşandı. Okan Karakaş ilk karısı ve oğlunu başından vurdu, sonrasında silahı kendi göğsüne dayayarak ateşledi. Sesleri duyan komşuları ise hemen Polis ve 112'yi arayarak yardım istediler. Olay yerine gelen sağlık ekipleri ve polislerde şaşkınlık içinde kaldılar. Olay sonrasında anlaşılmış oldu.

                               Eski Eşinden Boşanmıştı Yeni Eşide Canına Kıydı 

Gizem Tabak aslında evliydi. Beraber olduğu kocasıyla geçinemeyen kadın ayrılmayı kafaya koymuştu. Sonrasında ise Okan Karakaşla tanışmışlar ve birlikte yaşamaya başlamışlardı. Kadının oğlunun soyadı da ilk işinin soyadı olarak kalmış. Ancak zavallı kadın için bu bir mutluluk başlangıcı değil ölüme giden bir birliktelik olmuştu. Olay nedeni şuanda tam olarak bilinmiyor ama akşam saatlerinde nedeni belirsiz bir şekilde tartışma çıktığı ve Okan Karakaşın ise hemen silahına davranarak dehşet saçtığı ortaya çıktı. Kadın ve oğlu olay yerinde ölürken, cinayeti işleyen adam ise hastaneye kaldırıldı.

                                  Annesi Daha Önce Suç Duyurusunda Bulunmuş

Gizem Tabak daha öncede benzeri olaylarla karşılaşmış. Annesi ise adamdan savcılığa suç duyurusunda bile bulunmuş. Hatta alınan bilgiye göre geçtiğimiz yıl kadını döverek evin kapısında bile bırakmış. O zamanlardan bu zamana kadar Okan Karakaş için bir önlem alınmamış. Son olayda ise maalesef korku dolu bir cinayet yaşanarak, kadın ve oğlu hayata gözlerini yumdular.

                              


YORUMLAR

  • 0 Yorum