Reklam

Annesini Boğarak Öldürdü

İzmir Bayraklı'da akıllara durgunluk veren cinayet işlendi. Oğlu tarafından Sevdiye Tosun ( 79 ),boğularak öldürüldü.

Annesini Boğarak Öldürdü

İzmir Bayraklı'da akıllara durgunluk veren cinayet işlendi. Oğlu tarafından Sevdiye Tosun ( 79 ),boğularak öldürüldü.

Annesini Boğarak Öldürdü
23 Mayıs 2019 - 19:28

                         Bayraklı'da yaşanan olayda oğlu annesini boğarak ölümüne neden oldu. 79 yaşındaki çaresi kadının neden öldürüldüğü tam olarak bilinmiyor. Oğlu Rıza Tosun'un ( 47 ), 5 aydır işsiz olduğu ortaya çıktı. Annesini öldürme nedeninin ise kullandığı haplara bağlı olabileceği söyleniyor. İşsizlik yüzünden pskolojik sorunlarda yaşayan adam, kullandığı hapların etkisiyle bazen kendini kaybettiği anlaşıldı. Savcılık ise bu konuda hastane üzerinden bir araştırma yapılmasını talep etti. Annesini hiç düşünmeden boğarak öldüren oğlunun sakin tavırları ise dikkatlerden kaçmadı.

                                             " Kendinide Öldürmek İstemiş " 
Annesini boğarak öldüren Rıza Tosun, sonrasında kendisini de bir kabloyla asarak öldürmek istemiş. Ama kablonun ince olması ve kendisini taşımaması üzerine kurtulduğu göze çarpıyor. Olay yerinde inceleme yapan ekipler kablonun kopması sonucu adamın kurtulduğu açıkladılar. Hastaneye kaldırılan adam burada polislere ilk ifadesini verdi. Yaşadığı pskolojik durumun en büyük etken olduğu anlaşılıyor.

                                                 " İşsizlik Yüzünden Öldürmüş " 
İfade veren Rıza Tosun, " 5 Aydır işsizim. Pskolojjik haplar kullandım. Bunlarda zamanla bana hayaller kurdurmaya başladı. Olmadık şeyler görüyordum. İşsizlik artık baya bir ağır geliyordu. Bunalıma girdim, sinirlerime hakim olamadım. " Tosun'un ifadelerinden söyledikleri bu şekildeydi. Annesinin cenazesi ise " Kuşadasına " gönderilerek burada defnedildi. Olayı duyan yakınları da şok geçirirken,oğlunun nasıl böyle bir şey yapabildiğine ise inanamadılar. Polis ise detaylı incelemelere ve delil toplamaya devam ediyor.


YORUMLAR

  • 0 Yorum