Reklam
Reklam

TÜGVA Menemen İlçe Temsilciliğinden Emniyet Teşkilatı ve İtfaiye Görevlilerine Anlamlı Ziyaret

TÜGVA Menemen İlçe Temsilciliği, kısıtlamanın olduğu bu zorlu süreçte bir nebze de olsa destek vermek amacıyla emniyet mensubu ve itfaye görevlilerini ziyaret ettiler.

TÜGVA Menemen İlçe Temsilciliğinden Emniyet Teşkilatı ve İtfaiye Görevlilerine Anlamlı Ziyaret
05 Ocak 2021 - 00:07

TÜGVA Menemen İlçe Temsilciliği, kısıtlamanın olduğu bu zorlu süreçte bir nebze de olsa destek vermek amacıyla emniyet mensubu ve itfaiye görevlilerini ziyaret ettiler.
 
Öncelikle kontrol noktalarında bulunan Kolluk kuvvetlerine giden ilçe yönetimi sonrasında Menemen itfaiyesini ziyaret ettiler. Kendilerine baklava ve çay ikram edip sohbet ettiler. Bu nazik ziyaretlerinden ötürü memnuniyetlerini dile getiren itfaye görevlileri ve emniyet teşkilatı TÜGVA Menemen’e teşekkürlerini illettiler. İlçe Temsilcisi Murat Ertaş “ Sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu bu zor günlerde her zaman vatanımızın huzur ve güvenliği için her türlü zorlu şartta görev yapan emniyet teşkilatımıza ve doğal afet, yangın ve birçok vakada canla başla görev yapan itfaiye görevlilerine teşekkür ediyor ve başarılar diliyorum. İyiki varsınız. Sizlere minnettarız.” dedi.
 

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum