Reklam
Reklam

TÜGVA Menemen " İftara 5 Kala" sloganıyla yollarda

Türkiye Gençlik Vakfı Menemen İlçe Temsilciliği (TÜGVA), her yıl ramazan ayında düzenlediği “İftara 5 Kala” etkinliğini bu sene de Ramazan ayının ilk gününde gerçekleştirdi.

TÜGVA Menemen " İftara 5 Kala" sloganıyla yollarda
14 Nisan 2021 - 16:38
Türkiye Gençlik Vakfı Menemen ilçe temsilciliği'nin her yıl düzenlediği "İFTARA 5 KALA" etkinliğini bu yılda Ramazan ayında yollarda olan araç sürücüleri ve vatandaşların iftar vaktini rahat bir şekilde idrak etmelerini sağlamak, yanında olabilmek amacıyla Menemen Garajı karşısında iftarlık kumanya ve su dağıtımı yaparak bu kutlu ayın mutluluğuna ortak oldular.

Düzenledikleri etkinlik ile ilgili konuşan Murat ERTAŞ: “Başı rahmet, ortası mağfiret ve sonu cehennemden kurtuluş olan bir mübarek Ramazan-ı Şerif ayına daha girmiş bulunuyoruz. Öncelikle Ramazan-ı Şerif’in vatanımıza, milletimize ve tüm Türk-İslam Alemi’ne hayırlara vesile olmasını, bereket, huzur, sağlık ve sıhhat getiresini Cenab- Allah’tan niyaz ederiz. Ramazan bir olmanın, birlikte olmanın, kardeşliğin, sahip çıkmanın, paylaşmanın ve olmayanın halinden anlamanın, nefsi terbiyenin ayıdır. Ramazan, bölmenin değil, bölüşmenin, yok farzetmenin değil, görmenin, anlamanın ve hissetmenin ayıdır. Ramazan paylaştıkça bereketlenen, muhabbet ve sevgi ayıdır. “
Reklam
Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum