Reklam

TFF ve Kulüpler Birliği Toplantısı Sona Erdi

Bugün gerçekleşen TFF ve Kulüpler Birliği toplantısında, çok önemli kararlar alınarak,Türk Futbolu adına yeni projeler ortaya atıldı.

TFF ve Kulüpler Birliği Toplantısı Sona Erdi

Bugün gerçekleşen TFF ve Kulüpler Birliği toplantısında, çok önemli kararlar alınarak,Türk Futbolu adına yeni projeler ortaya atıldı.

TFF ve Kulüpler Birliği Toplantısı Sona Erdi
19 Haziran 2019 - 00:00

                Türkiye Futbol Federasyonu ve Türkiye Kulüpler Birliği arasında bugün önemli bir toplantı gerçekleşti. Toplantı gündüz saatlerinde yapılarak, Türk futbolu adına önemli konulara değinildi. Sadece bugün değil, yarın neler yapılacak her şey projelerle beraber masaya yatırıldı. TFF Başkanı Nihat Özdemir ve Kulüpler Birliği Başkanı Fikret Orman, futbola dair önemli kararları alarak, gelecek yıllar için modern olarak neler ortaya konabilirse, bunlar için ortak değerlendirme yaptılar. Toplantıda " Yayıncı Kuruluşa " dairde bilgiler net olarak görüşülerek,daha parlak bir yayın hayatı için yenilikler yapılması gerektiği konuşuldu.
                             Önce Ortak Sorunları Çözeceğiz
TFF Başkanı Nihat Özdemir, " Öncelikle Fikret Orman ve Yönetim Kurulu üyelerine katılımları için teşekkür ederim. Amacımız, her şeyden önce ortak sorunlarımızı, futbolumuzu daha iyi geleceğe taşıma yönünde çözmek olacak. Yayıncı kuruluşla ilgilide görüşmelerimiz gayet olumlu geçerken,ilerleyen günlerde buna yönelik köklü kararlar alacağız. " 
                                Futbolu Marka Haline Getireceğiz
Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman, "Hedefimiz Türk Futbolunu büyük bir marka değerine taşımak. Marka olmakla beraber, bu süre içinde neleri daha köklü yapabiliriz bunu ele alacağız. Bizim işimiz sorunları çözmek. Yeni sorunları yaratmak asla değil. Sayın Özdemir ve ekip arkadaşlarıyla beraber, TFF olarak futbolumuza ne kadar iyi şeyler kazandırırsak, o kadar markamız yükselişe geçecektir. " 
                                Mustafa Cengiz Toplantıya Katılmadı
Toplantında dikkat çeken bir diğer nokta, Galatasaray Başkanı " Mustata Cengiz'in " toplantıda olmamasıydı. Gazeteciler ve spor yorumcuları, bunun altında başka sorunların olabileceğine dikkat çekti. Ancak Başkan Nihat Özdemir, " Mustafa Cengiz bugün aramızda maalesef olamadı. Çok önemli işlerinin olması nedeniyle toplantıda yok. Ama kendisini temsilen görevlendirdiği isimler burada. " 


YORUMLAR

  • 0 Yorum