Serdar Aksoy Menemenspor A.Ş ile anlaşmazlık sonucu Otopark girişini kapattı

Menemen Belediyesine ait olan Cumhuriyet Meydanındaki Katlı otoparkın önün Belediye Başkanı Serdar Aksoy tarafından Belediyeye ait Vidanjör çekilerek otoparkın girişi engellendi. Otopark yönetiminin şuanlık MenemenSpor A.Ş'e ait olmasından dolayı Belediye ile anlaşmazlığa düşüldü.

Serdar Aksoy Menemenspor A.Ş ile anlaşmazlık sonucu Otopark girişini kapattı
15 Nisan 2019 - 14:18 - Güncelleme: 16 Nisan 2019 - 13:33

Serdar Aksoy Menemenspor A.Ş ile anlaşmazlık sonucu Otopark girişini kapattı


Menemen Belediyesine ait olan Cumhuriyet Meydanındaki katlı otoparkın önün Belediye Başkanı Serdar Aksoy tarafından Belediyeye ait vidanjör çekilerek otoparkın girişi engellendi. Otopark yönetiminin şuanlık MenemenSpor A.Ş'e ait olmasından dolayı belediye ile anlaşmazlığa düşüldü.Eski Belediye Başkanı Tahir Şahin döneminde yenilenen Cumhuriyet Meydanı, yapılırken alt kısmını da değerlendirebilmek için otopark yapılmış ve vatandaşların kullanımına sunulmuştu. Bugun yaşanan hadise ile otopark'ın belediye ye ait fakat haklarının ise MenemenSpor A.Ş'e ait olduğu öğrenildi. Kulüp Onursal Başkanı Tahir Şahin Menemen Belediyespor'un 2018 yılında şirketleşme kararı alarak Menemenspor A.Ş olduğunu açıklamıştı.Konu ile alakalı yetkililerden şuanlık bir açıklama yapılmazken, otoparkı kullanan bir vatandaş "bu sorunu bir an önce çözmeleri ve tekrar kullanıma açmaları gerekmektedir" dedi.

 YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Adem Tanrıverdi (Menemen\'de yaşayan bir yurttaş)
    1 yıl önce
    Menemen Haber sana birkaç soru: 1- Otopark Menemen Belediyesi tarafından nereye, hangi tarihte kiralanmış? 2- Menemenspor A.Ş hangi tarihte kurulmuş? 3- Menemenspor A.Ş hissedarları kim yada kimler? 4- Belediyeye ait otoparkın kiracısı başka şahıslara yada kurumlara, kuruluşlara kiraya verebilir mi?