Reklam

Serdar Aksoy İlk Konuşmasını Yaptı

Cumhuriyet Halk Partisi Menemen Belediye Başkan Adayı seçilen Serdar Aksoy bu gün saat 15:30 da Menemen Cumhuriyet Meydanında ilk konuşmasını yaptı.

Serdar Aksoy İlk Konuşmasını Yaptı

Cumhuriyet Halk Partisi Menemen Belediye Başkan Adayı seçilen Serdar Aksoy bu gün saat 15:30 da Menemen Cumhuriyet Meydanında ilk konuşmasını yaptı.

Serdar Aksoy İlk Konuşmasını Yaptı
02 Şubat 2019 - 03:08

Menemen Belediye Başkan Adayı Serdar Aksoy İlk Konuşmasını Yaptı.


Cumhuriyet Halk Partisi Menemen Belediye Başkan Adayı seçilen Serdar Aksoy bugun saat 15:30 da Menemen Cumhuriyet Meydanında ilk konuşmasını yaptı.

Seçim otobüsü ile Cumhuriyet meydanına gelen Aksoy meşaleler ve havai fişekler ile karşılandı. Mevcut Belediye Başkanı Tahir Şahin'in geçtiğimiz günlerde sosyal medyadan yapmış olduğu kamuoyu açıklamasından sonra katılımın hangi düzelde olacağı belirsizdi. Beklenenin üzerinde bir katılım gerçekleşti. 

Hoşbulduk Menemen

Serdar Aksoy, kalabalığın sabırsız bekleyişinin ardından seçim otobüsüne çıkarak konuşmasına başladı. İlk sözü " hoşbulduk Menemen " oldu. Heyacanını belli eden Aksoy "Menemen Seni Seviyorum, biz 31 Mart akşamı bahar getireceğiz diyorduk, ama 1 Şubat da baharı siz getirdiniz" diyerek kalabalığı selamladı.

Sözlerine devam eden Aksoy, "bugün'den itibaren artık sen ben o isimlerinin hepsini bir kenara bırakacağız, artık Chp'nin bayrağını daha ileriye taşıyabilmek için, 31 Mart akşamına kadar mücadele edeceğiz. Şunu net olarak söylüyorum, Menemen Chp'dir, Chp olarak kalacaktır" dedi. 

 

Tahir Şahin Abimizdir

Sözü Tahir Şahin'e getiren Aksoy "Biz bugune kadar hizmet etmiş mevcut Belediye başkanımız Tahir Şahin bey e çok teşekkür ediyoruz. 4 dönem hizmet etti abimizdir, bundan sonra o bayrağı çok daha ilerilere dikmek için o bayrağı emanet olarak alıyoruz" dedi.
 

Belediye Çalışanları ile Beraber Yürüyeceğiz

Menemen belediye emekçilerine burdan seslenmek istiyorum. Ben Chp Menemen belediye başkan adayı olarak burdan haykırıyorum, hiç kimse teredütte bulunmasın, omuzlayacağız emekçi arkadaşlarımla yanyana yürüyeceğiz. 
 

İki Dönem Başkanlık Yapacağım

Biz yola çıktığımız vakit şunu söyledik, kendimizi 2 dönemle sınırlandırıyoruz. 2 dönemin sonunda gencecik bir arkadaşımıza, dostumuza o bayrağı teslim etmek bizim onurumuz olacaktır. 

Ak Parti Menemen Belediye Başkan Adayı Durmaz Bayraktar'a Tebrikli Gönderme
Buradan Ak Parti adayı Durmaz Bayraktar arkadaşıma saygılarımı sunuyor, aday olmasından dolayı tebrik ediyorum ama 31 Mart akşamı yeniden Altıok yeniden Atatürk diyorum. 

Oyumuzu çoğaltacağız, Ak Parti'liden Mhp'liden ve Hdp'liden oy istiyoruz
diyerek sözlerini tamamladı.

 


YORUMLAR

  • 0 Yorum