Reklam

MENEMENSPOR TARAFTARI MAHKEME SÜRECİNE SESSİZ KALMADI

Menemenspor taraftarları kulüp'ün içinde bulunduğu mevcut şartlar ve mahkeme sürecinin takıma zarar vermesinden dolayı basın açıklaması düzenledi.

MENEMENSPOR TARAFTARI MAHKEME SÜRECİNE SESSİZ KALMADI

Menemenspor taraftarları kulüp'ün içinde bulunduğu mevcut şartlar ve mahkeme sürecinin takıma zarar vermesinden dolayı basın açıklaması düzenledi.

MENEMENSPOR TARAFTARI MAHKEME SÜRECİNE SESSİZ KALMADI
09 Haziran 2019 - 15:04

MENEMENSPOR TARAFTARI MAHKEME SÜRECİNE SESSİZ KALMADI

Spor Toto 1'inci Lig'in yeni ekiplerinden Menemenspor’da Fikret Uzun’un açtığı davada 25 Mayıs’ta Menemen Asliye Hukuk Mahkemesi tarafından tedbir kararı verilerek kongrede alınan kararlar askıya alınmış takıma kayyum atanacağı iddia edilmişti. Özelikle iki başkan adayı Tahir Şahin ve Fikret Uzun arasındaki kongre ve kayyum atama davalarının kulübe zarar verdiğini düşünen Menemenspor taraftarları basın açıklaması yaptı.

Basın açıklamasını konuşan Okan Sabırlı son yıllardaki başarılı futbolun ve disiplinli çalışmanın meyvesini 2018/2019 sezonu şampiyonu olarak aldıklarını söyleyerek sözlerine devam etti “ Netikim bu haklı, buram buram emek kokan, nice zorluklara göğüs gererek alınan şampiyonluk yerine bu günlerde takımın kayyuma devredilmesi konusu kamuoyunu meşgul etmektedir. 2019/2020 sezonunda TFF 1. Ligde mücadele edecek olan takımımızın şu dönemlerde transfer, pasolig sisteminin stadımıza yerleştirilmesi hususunda çalışmalar yapılması gerekirken, ortada henüz ne topçu, ne yönetim ne de takım vardır.

Bizler MENEMEN GENÇLİK taraftar gurubu olarak bu kaos ortamı, bilinmezlik ve umursamazlığın bir an önce son bulmasını istiyoruz. İlçemizin kanaat önderleri kamu kurum ve kuruluşlarını, sivil toplum örgütlerini Menemenspor için tek yürek olamaya davet ediyoruz. Yeni sezon öncesinde hep birlikte omuz omuza takımımıza destek vererek Menemenspor’umuzun maçlarını kendi evinde, Menemenimizde oynaması için stadın eksikliklerinin ivedi bir şekilde giderilmesi, pasolig sisteminin kurulması konusunda elbirliği yapmaya davet ediyoruz. Bilinmelidir ki Menemen kazanırsa Menemen esnafı kazanacak, Menemen’in çocukları kazanacaktır.

2019/2020 sezonunda tarihinde ilk defa PTT 1.ligde mücadele edecek olan Menemenspor’umuz için taşın altına elini koyan tüm bireyler bizim için onur kaynağı olacaktır. Başkan adayları Tahir Şahin ve Fikret Uzun’u da Menemenspor çatısı altında birleşerek enerjilerini daha güçlü bir Menemenspor oluşturmak için harcamalarını temenni ederiz. Gün küslük günü değil el ele vererek takımımızın süper lig yürüyüşünde tek vücut olma günüdür. Başka Menemenspor yok” dedi.

Kongreye başkan adayı olarak katılacağını duyuran Fikret Uzun, Liste sunmaması sonucunda aday olamadı ve oy birliği ile Tahir Şahin başkan seçildi. Kongrede alınan kararlardan memnun olmayan Fikret Uzun kararların iptali yönünde mahkemeye başvurmuş ve mahkemeden çıkan karar tedbir kararı oldu. Mahkeme sürecinin Temmuz ayına kadar bulabileceği ve bu süre içerisinde pasolig sisteminin stada kurulabilmesi için herhangi bir çalışma yapılamadığı iddia edildi. Yaşanan tüm bu gelişmelerin sonucunda Menemenspor daki belirsizlik gelecek endişesi devam ediyor.
 YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • MENEMEN SEVDALILARI GENÇLER
    1 yıl önce
    MENEMENSPOR U EL BİRLİĞİ İLE BİTİRİYORSUNUZ SAYIN SERDAR AKSOY, 3 GÜN SONRA BEN FİKRET İ DESTEKLEMEDİM DEMEYESİN SAKIN KİMSE İNANMAZ.