Reklam

Menemenspor Kadroda Büyük Operasyon Başlattı

Menemenspor, yeni sezona güçlü bir şekilde girmek için,kadroda yapılanmaya giderek,şimdiden bazı oyuncularla yollar ayrılıyor.

Menemenspor Kadroda Büyük Operasyon Başlattı

Menemenspor, yeni sezona güçlü bir şekilde girmek için,kadroda yapılanmaya giderek,şimdiden bazı oyuncularla yollar ayrılıyor.

Menemenspor Kadroda Büyük Operasyon Başlattı
22 Haziran 2019 - 04:00

              Menemenspor artık başarılı bir sezonaa imzasını atmak istiyor. Yeni sezona ara vermeden giriş yapmak isteyen İzmir ekibi,ilk olarak kadroda düşünmediği oyuncularla yolları ayırma kararı aldı. Teknik Direktör görevine Ramazan Kurşunlu gelirken, Kurşunlu'nun raporları doğrultunda kararlar uygulanıyor. Eksik olan pozisyonlar için nokta transferler isteyene Kurşunlu, öncelikli hedef olarak bazı oyuncularla yolları kesin olarak ayırmak. Bugün alınan kararlarla beraber, kadroda yer alan ve kalmasına karar verilenlerle yeni sözleşmeler imzalanırken, kadrodan gönderilmek istenenlerle de vedalaşma kararı alınmış oldu.
                                    Okan Baydemir Gönderildi
Yeni Teknik Direktör Ramazan Kurşunlu, takımdan gönderilmesi gerekenlerin listesini Başkana iletiyor. Okan Baydemir bu listede yer almaktaydı. Menemenspor için katkılar yapan Baydemir, yeni sezonda takımda olamayacak. Zayıf ve güçsüz görülen pozisyonlara uygun olan transferleri yapmak isteyen Menemenspor, takımdan gönderilecekleri bir an önce satarak,bunların yerine nokta atışı olacak transfler yapılacak. Yeni sezona Şampiyonluk paralosıyla girecek olan İzmir ekibi, transferde acele etmeden, daha mantıklı kararlar alarak yola devam etmenin peşinde.
                                            Taşkın Çalış 1 Yıl Daha Menemenspor'da
Hocanın vermiş olduğu raporla beraber, Taşkın Çalış 1 yıl daha kalmak üzere imzasını attı. Yeni bir sözleşme imzalanarak,Taşkın Çalış için kalması üzerine bütün şartlar sağlanmış oldu. Geçtiğimiz günlerde gönderileceklerin tamamen belirlenmesi üzerine, takıma yeni katılacak isimlerde netleşmeye başlayacak. Menemenspor taraftarları, yeni sezonda daha iyi yerlerde olmak için takımlarına aktif bir şekilde destek vermekteler. Transferler konusunda seçici olacak olan Memenenspor, ne kadar kaliteli ve pozisyon oyuncusu alabilirse almaya gayret edecek. 


YORUMLAR

  • 0 Yorum