Menemen'den tayini çıkan hakim ve savcılara veda yemeği

Menemen'den tayini çıkan Hakim ve Savcıların onuruna veda yemeği düzenlendi.

Menemen'den tayini çıkan hakim ve savcılara veda yemeği

Menemen'den tayini çıkan Hakim ve Savcıların onuruna veda yemeği düzenlendi.

Menemen'den tayini çıkan hakim ve savcılara veda yemeği
21 Haziran 2019 - 02:15

Menemen’den tayini çıkan hakim ve savcılara veda yemeği

 
İzmir'in Menemen ilçesinde Hakimler ve Savcılar Kurulu'nun adli ve idari yargı 2019 yılı yaz kararnamesi ile başka il ve ilçelere tayini çıkan Menemen'in Hakim ve Savcılarına Şakran'da düzenlenen veda yemeği düzenlendi.

Hakimler ve Savcılar Kurulu'nun adli ve idari yargı 2019 yılı yaz kararnamesi ile Menemen'de görev yapmakta olan Hakim Ve Savcıların tayinleri çıktı. 
Adli ve idari yargı 2019 yılı yaz kararnamesi ile her ilçede olduğu gibi Menemen'de de bir çok sayıda Hakim ve savcının görev yerlerinde değişiklik oldu. Menemen ilçesinden başka illere tayini çıkan Cumhuriyet Savcısı Recep Korkmaz, Gökhan Kaplan, Hakim Servet Acet ve Mehmet Akmeşe onuruna Şakran'da veda yemeği düzenlendi.  Yemekte bir araya gelen adliye görevlileri tayin bölgelerine gitmeden önce meslektaşlarıyla sohbet etme imkanı yaşadılar.
 
Yemekten sonra konuşma yapan Menemen Cumhuriyet Başsavcısı Uğur Gündoğdu,   “ 2019 yılı yaz kararnamesiyle aramızdan ayrılacak olan değerli Hakim ve Savcılarımıza veda etmek üzere bir araya geldik.
Mesleğimizin en güzel yanlarından birisi güzel ülkemizin çeşitli bölgelerinde güzel dostluklar biriktirebilme şansına sahip olmamızdır. Ve bizim güzelliğimizinde sonunu yine aynı güzellikle yaşıyoruz. Mutluyuz elbette, bu ülke için, bu toplum için, bu teşkilat için canları pahasına gece gündüz demeksizin yüreklice ve adaletlice çalıştılar. Hem adliyemiz nezdinde, hem ilçe hem de toplum nezdinde çok güzel bir intiba bıraktılar.
Bugüne kadar sergiledikleri üstün başarı, fedakârlık ve çalışkanlığı bundan sonraki görev yerlerinde de sergileyeceklerine inancımız tamdır. Bu akşamki veda tabi ki bir son değil.
Tüm arkadaşlarıma sevgi ve saygılarımı sunuyor, bundan sonraki görev yerlerinde sağlık mutluluk başarı diliyorum” dedi.


 
Konuşmanın ardından tayini çıkan Cumhuriyet Savcısı Recep Korkmaz, Gökhan Kaplan, Hakim Servet Acet ve Mehmet Akmeşe’ye plaketleri takdim edildi. 
Menemen Cumhuriyet Başsavcılığı'nın ev sahipliğinde düzenlenen veda yemeğine Adliyedeki tüm görevliler ve eşleri katıldı.
YORUMLAR

  • 1 Yorum