Reklam
Reklam

Kayıp Kağan Kavas aramaları devam ediyor

3 Kasım günü Menemen’de şüpheli bir şekilde kayıplara karışan 32 yaşındaki Kağan Kavas, Didem Arslan Yılmaz’la VAZGEÇME programında aranmaya devam ediyor

Kayıp Kağan Kavas aramaları devam ediyor
03 Ocak 2021 - 14:16

Kayıp Kağan Kavas hala aranıyor

Kaybolduğu gün at binmek üzere evden çıkan Kavas, o gün eve dönmedi ve telefon sinyali en son Menemen’de bir sulama kanalının çevresinden geldi.

Kağan’ın hayatından endişe eden ailesi, oğlunun bulunması için Show TV’de ekranlara gelen Didem Arslan Yılmaz’la VAZGEÇME programına geldi.

Programda aramalar devam ederken, yayına bağlanan gizli tanık korkunç bir iddia ortaya attı. Gizli tanık, “Çok yakın bir akrabasından Kağan’ı öldürdüklerini duydum. Kağan’ı, mezarlıkta öldürdüler.” ifadesini kullandı.

Bu ifadeler karşısında stüdyo buz keserken Kağan’ın annesi Fatma Kavas, gözyaşlarına engel olamadı. Yayını ihbar kabul eden Menemen İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekipler söz konusu mezarlıkta arama çalışması yapılması için harekete geçti. Programa birçok seyirci katılarak gördüklerini bildiklerini anlattı.  Son olarak mezarlıkta bulunan kan izleri Kağan’ı orada olabilir düşüncelerine sevk etti. Kan örnekleri alınarak kriminal incelemeye gönderildi. Sonuç beklenmeye devam ediyor. Kağan Kavas’ın yakınları programın Kağan Kavas’ı aramaya devam etsinler olayı magazinleştirmesinler diyerek programda olayların çok fazla karıştığını ifade ettiler.
 

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum