Kaybolan Kardeşleri Arama Çalışmaları Devam Ediyor

İzmir Bornova ilçesinde dün 2 kardeşim kaybolduğu ve arama çalışmalarınında devam ettiği belirtildi. Acılı anne ise yavrularının bulunmasını bekliyor.

Kaybolan Kardeşleri Arama Çalışmaları Devam Ediyor
21 Mayıs 2019 - 21:49 - Güncelleme: 22 Mayıs 2019 - 01:21

             Bornova ilçesinde 2 kardeş biranda kayboldu ve haber alınamadı. Acılı anne ise durumu fark eder etmez polise haber verdi. Ancak dün öğle sıralarında kaybolan kardeşlerden ise hala bir iz yok. Atatürk mahallesinde yaşayan Şule Kandemir, cocuklarının birinin 14 yaşında olan Emirhan Akkuş,15 yaşındaki Talha Akkuş olduğunu belirtti. Dün öğleden sonra cocuklarının ikisinden de haber alınamadı. Polis ve Jandarma ekipleri okul ve çevresinde şüpheli hareketlerin olup olmadığını araştırırken,dünden bugüne cocuklarla ilgili maalesef bir gelişme yaşanmadı.

                                        " Okul Sonrası Cocuklardan Haber Alınmadı " 

14 Yaşındaki Emirhan öğle saatlerinde okulda bir  sınava girdiği ve sonrasında bir daha kendisinden hiç bir şekilde haber alınamadığını acılı anne zor konuşarak söylerken, diğer oğlunu ise telefonla aradığını ama birden telefonunun kapandığını söyledi. Cocukların arkadaşları da kendilerini okul sonrasında görmemişler. Ayrıca olumsuz göze çarpan bir olayda yaşanmamış.                                         " Babamızın Yanına Gideceğiz " Ders bittiğinde iki kardeş yakın arkadaşlarına babalarının yanına gideceklerini söylemişler. Arkadaşları da bunu polise belirttiler. Anne Şule Kandemir, " Çocuklarım bana haber vermeden kesinlikle bir yere gitmezlerdi" açıklamasını yaptı. Polisler ise babasını ve onun yakın çevresini araştırma altına alarak, kamera kayıtlarını da izlemeye başladı. Gelen bir açıklamada ise okul çıkışında komşularının oğluyla beraber okul bahçesinden çıktıkları belirtildi. Polis şimdi komşularına ve oğullarının nerede olduğuna dair iz sürmeye başladı.Dün öğleden itibare çocuklardan haber alınamıyor. 


YORUMLAR

  • 0 Yorum