Reklam
Reklam

İzmir Menemen'de Silah Ticareti Operasyonu: 11 Gözaltı

İzmir'in başta Menemen ve bir çok merkez ilçesinde, ,silah ticareti yaptığı değerlendirilen şüphelilere yönelik operasyon gerçekleştirildi. 11 şüpheli hakkında gözaltı kararı verilirken, adreslerdeki arama ve gözaltı işlemlerinin sürdüğü öğrenildi.

İzmir Menemen'de Silah Ticareti Operasyonu: 11 Gözaltı
17 Kasım 2021 - 11:04 - Güncelleme: 17 Kasım 2021 - 11:06

İzmir Menemen'de Silah Ticareti Operasyonu: 11 Gözaltı

İzmir'in başta Menemen ve bir çok merkez ilçesinde, ,silah ticareti yaptığı değerlendirilen şüphelilere yönelik operasyon gerçekleştirildi. 11 şüpheli hakkında gözaltı kararı verilirken, adreslerdeki rama ve gözaltı işlemlerinin sürdüğü öğrenildi.
 
Menemen Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından başlatılan soruşturma kapsamında, KOM (Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele) Grup Amirliği ekipleri tarafından, başta Menemen olmak üzere İzmir'in bir çok ilçesinde silah ticareti yaptığı değerlendirilen şüphelilere yönelik teknik ve fiziki takip başlatıldı. Takip neticesinde suçu işlediği tespit edilen şüphelileri yakalamaya yönelik İzmir genelinde bir çok adreste arama yapıldı.
  Olayla ilgili 11 şüpheli hakkında gözaltı kararı verildiği öğrenilirken, arama ve gözaltı işlemlerinin sürdüğü bildirildi.
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum