Reklam
Reklam

Ankara Eşya Depolama ve Ankara Depola Kiralama

Ankara Eşya Depolama ve Ankara Depola Kiralama

Ankara Eşya Depolama ve Ankara Depola Kiralama
15 Kasım 2021 - 19:28

Hayat şartları gereği iş veya özel hayatta farklı alanlarda bulunmak gerekebiliyor. Bunlardan bazılarında eşyaları emanet edebilecek, güvenilir alanlara ihtiyaç duyuluyor. Nakliyat geçmişine sahip olan Depo Burada firması gelişimci iş anlayışı ile Ankara Eşya Depolama olarak hizmet vermektedir. Depolama alanında;
 • Ev eşyası depolama
 • Ofis depolama
 • Evrak depolama
 • Paketleme
 • Nakliye
Gibi hizmetler sunarak müşterilerine memnuniyet ve güven esaslı Depo Burada olarak büyük yararlar sağlamaktadır. Eşyaları paketlemek, taşımak ve saklamak alanında ki zorlu işleri sizin adınıza üstlenerek hassasiyetle işlerini gerçekleştirmektedirler. Ücretsiz olarak expertiz talebinde bulunabilirsiniz.

Ankara Depola Kiralama

İşlerini severek yapan uzman ekip, daima gelişim kaydederek başarılar elde etmektedir. Disiplinli ve plan program içerinde ki çalışmalar ile iş akışını sağlayarak kaliteli hizmet sunmaktadırlar. Sorunlar karşısında kesin ve yararlı çözümler üreterek, zor bir işi başarılı şekilde gerçekleştirmeyi bahanelere değil çalışmaya borçlu olduklarını belirtmektedirler.
Depolama fiyatları eşyaların saklandığı alanlara göre değişiklik göstermektedir. Ortalama fiyatlardan sizler için bahsettik.
 • Parça Eşya 150 TL
 • 1+1 Depolama 250 TL
 • 2+1 Depolama 350 TL
 • 3+1 Depolama 450 TL
Yukarıdaki fiyatlar ortalama niteliğindedir. Depolama ve kiralama sürecine göre indirim avantajları sağlanmaktadır. Farklı ölçülerdeki konteyner depolarda bulunmaktadır. Depolanması gereken; tekne, motosiklet, piyano gibi eşyalar için müşterilere özel hazırlanan ölçülerdeki konteynerlerden yararlanabilirsiniz. Ankara Dikmen ve Eryaman da bulunan depoları 7/24 online olarak web sitesi üzerinden izleyebilirsiniz.

Kaliteli ve Güvenilir Depolama Hizmeti

Özel eşyalar ya da iş eşyalarının depolanması önemlilik taşımaktadır. Söz konusu olan eşyalar olunca kişiler; eşyaların çalınmasına veya zarar görmesine karşın tedirgin olmakta ve güven problemleri yaşamaktadır. Firma eşyalarınızın güvenliği için 7/24 güvenlik kameraları ile depoları gözetim altında tutmaktadır. Eşyalar için bulunan depolarda kilitli özel oda ve konteyner olarak tasarlanmıştır. Eşyalarınıza uygun alanları seçerek güvenle ve kalite bir şekilde depolama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Güvenlik sistemi ile de 7 gün 24 saat olarak teknik ve fiziksel olarak güvence altına alınmıştır. Hizmet sözleşmesi ile güvence altına alınan eşyalar envanter listesine eklenerek detaylı bir eşya sözleşmesi yapılmaktadır.
Saklama koşulları açısından oldukça verim sağlayan firma; gelişen teknolojiyi yakında takip ederek, en uygun araç ve cihazlarla paketleme, taşıma ve depolama hizmetini sağlamaktadır.

Konteyner Depo Hakkında

Kurumsal veya kişisel eşyaların, evrakların depolanması alanında hizmet sunan firma itinayla güvenli bir şekilde bu işi yapmaktadır. Konteyner ölçüleri kişilerin eşyalarına göre özel ölçülerde de olabilmektedir. Fakat standart olarak da hizmete sunulan konteynerlerden bahsetmek gerekirse; yüksekliği 2,10 metre, derinliği 2.10 metre ve genişliği 1.55 metredir. 1 konteyner 7 metre küptür ve 500 kilograma kadar depolama olanağına sahiptir.
Konteynerler hakkında detaylı bilgi almak ve net fiyatlarını öğrenmek indirimlerden yararlanmak için firma ile iletişime geçebilirsiniz. Depolama süreci detayları ve tüm hizmet akışı için müşteri destek hattından faydalanabilirsiniz.

Eşya Depolama Çeşitleri

Depolama alanı eşyaların çeşidine durumuna göre değişiklik göstermektedir. Size uygun alanları firma ile görüşerek doğru tercihler yapabilirsiniz. Firmanın sunduğu depo çeşitlerinden bazıları; palet üstü depolama, evrak depo, kurumsal depo gibi adlandırılmaktadır. Bunların yanı sıra;
 • Mini Depo
 • Midi Depo
 • Maxi Depo
 • Paket Üstü Depo
Gibi depolama çalışmaları mevcuttur. Eşyalara herhangi bir zarar gelmemesi için özenle paketleme hizmeti sağlanmaktadır. Bu sayede eşyalar depolarda hasar da görmemektedir. Taşımacılık ve depolama kadar paketleme hizmeti de oldukça önemlidir. Doğru ekipmanlar ile düzenli ve korunaklı olarak paketlenme gerçekleşmektedir.

 
Reklam

YORUMLAR

 • 0 Yorum