Reklam
Reklam
Reklam

İzmir'de Görenleri Hayrete Düşüren Olay!

İzmir'in Çiğli ilçesinde inanılmaz bir olay yaşandı. Araç içinde uyuya kalan adam,el frenini çekmeyi unuttu. Araç şarampole asılı kaldı.

İzmir'de Görenleri Hayrete Düşüren Olay!
24 Mayıs 2019 - 15:05
                Çiğli'de yaşanan olay görenleri şaşkına çevirdi. Aracın içinde uyuyan Burhan O. ( 24 ), el frenini çekmeyi unuttu. Bunun üzerine araç geriye doğru kaymaya başladı. Uyuyan Burhan O, araç yokuş aşağıya giderken ruhu bile duymadı. O sırada aracı görenler oldu ama içinde bir adam olduğunu görenler,kontrolü onda zannediler. Araç hızlanarak yok kenarında bulunan " Şarampole " asılı kaldı. Arka iki teker şarampole doğru girdi ve tam o sırada asılı kalarak aşağıya doğru inmedi. Olayı görenler hemen Polisi aradılar. Olay yerine ambulans ekipleri de geldi.

                                  " Herşeyden Habersiz Uyumaya Devam Etti " 

Bu olaylar yaşanırken Burhan O ise hala uyumaya devam etti. O sırada olay yerinden çekici geçmekteydi. Polis çekiciyi durdurdu ve aracı şarampolden düşmekten kurtardı. Araç sürücüsü ise olaylardan biraz geç haberi olsada, şarampole düşmekten son adda kurtarıldı. Sürücünün yorgun olduğu tespit edildi. Herhangi bir alköl veya uyuşturucu madde izinede rastlanmadı. Şarampole düşmekten kurtulan adam 112 ekipleriyle hastaneye kaldırıldı. Sürücüde sağlık sorunu olmadığı belirtildi. Olaydan sonra sürücünün aracı da olay yerinden kaldırıldı. Polisler bazı incelemeler yaptı. Ama sürücünün hatasından kaynaklı bir problem olduğu belirtildi. Burhan O, yorgun olmasından dolayı eve gitmeden önce aracının içinde uyumak istemiş ama el frenini o dalgınlıkla çekmeyi unutmuş. Araç ise şarampöle asılı kalarak sürücüde bu sayede kurtulmuş. 
Reklam
Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum