Reklam

İki Doktora Birden Saldırdı

Bayraklı'da bir vatandaş sağlık ocağına giderek rapor yazdırmak istedi. Ancak doktordan olumsuz cevabı alınca ortalığı birbirine kattı.

İki Doktora Birden Saldırdı

Bayraklı'da bir vatandaş sağlık ocağına giderek rapor yazdırmak istedi. Ancak doktordan olumsuz cevabı alınca ortalığı birbirine kattı.

İki Doktora Birden Saldırdı
11 Temmuz 2019 - 15:45

Alınan bilgiye göre bugün öğle saatlerinde Bayraklı 20 No'lu aile Sağlık merkezine gelen ve uyuşturucu ve hırsızlıktan sabıkalı Birkan Y. sağlık ocağında görevli doktor Mahide Anagara'dan kendisine rapor yazmasını istedi. Anagara, kişiye usülsüz rapor yazamayacağını söyleyince, şahıs doktoru tehdit etti.

Anagara kişiden korkunca aynı sağlık ocağında görevli doktor Alper Durmuş sönmez'den yardım istedi. Sönmez'de rapor yazamayacağını söyleyince daha da sinirlenen şahıs, doktorun önünde bulunan klavyeyi Mahide Anagara'ya fırlattı. Bu sırada araya giren Sönmez'i de yumruklamaya başladı. İçeriden gelen bağrışma seslerini duyan sağlık ocağındaki hastalar kavgayı ayırdı.

Doktorun kalbinde pil vardı

Birkan Y. 'nin yumruk attığı doktorun kalbinde pil olduğu öğrenildi.Kavga sonrası fenalaşan Alper Durmuş sönmez, sağlık ocağına gelen 112 acil sağlık ekipleri tarafından Çiğli Bölge devlet hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı. Doktorun durumunun iyi olduğuu öğrenildi. Öte yandan sağlık ocağına gelen polis ekipleri, saldırgan Birkan Y.'yi gözlatına alarak emniyete götürdü.

Doktor O Anları anlattı

Birkan Y. tarafından darp edildikten sonra fenalaşan Dr. Alper Durmuş Sönmez, dehşet anlarını anlattı. Sönmez, "Şahıs sahte rapor isteyince Mahide Hoca bunun mümkün olamayacağını söylemiş. Şahıs tehditler yağdırmaya başlayınca da hekim arkadaşımız beni çağırdı. Raporu alamayacağını anlayınca Mahide Hoca’ya klavye fırlattıktan sonra bana yumruk attık. O sırada başka bir hasta araya girerek kendini siper etti. Saldırmış olsa daha kötü olabilirdi" dedi


YORUMLAR

  • 0 Yorum