Reklam
Reklam

FOÇA'DA DENİZCİLİK VE KABOTAJ BAYRAMI 93. YILDÖNÜMÜ KUTLAMALARI GERÇEKLEŞTİ

Foça'da Denizcilik ve Kabotaj Bayramı programı Çelenk sunma töreni ile başladı, ardından katılımcılar tekneyle denize açıldı. Protokol üyeleri, deniz şehitlerimiz anısına denize çelenk bıraktı.

FOÇA'DA DENİZCİLİK VE KABOTAJ BAYRAMI 93. YILDÖNÜMÜ KUTLAMALARI GERÇEKLEŞTİ
01 Temmuz 2019 - 15:32 - Güncelleme: 01 Temmuz 2019 - 15:37

FOÇA’DA DENİZCİLİK VE KABOTAJ BAYRAMI 93. YILDÖNÜMÜ KUTLAMALARI GERÇEKLEŞTİ
Programa Menemen Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı İzzet SÜSOY katılım sağladı.

Foça Kaymakamı Ali ÇETİN, Garnizon Komutanı ve Amfibi Görev Grup Komutanı Tümamiral İbrahim Özdem KOÇER, Belediye Başkanı Fatih GÜRBÜZ, Cumhuriyet Başsavcısı Ümit USLU, Menemen Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı İzzet SÜSOY, STK temsilcileri, siyasi parti temsilcileri ve denizcilerin katıldığı kutlamalar, Cumhuriyet Meydanındaki çelenk sunma töreniyle başladı. Foça Liman Başkan Vekili Yaşar Karabacak, Atatürk Anıtına çelenk sundu. Saygı duruşu ve İstiklal Marşımız eşliğinde Bayrağımız göndere çekildi. Liman Başkan Vekili Yaşar Karabacak, günün anlam ve önemine ilişkin konuşmasını yaptı. Karabacak; ‘‘Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘Toprakların ucu deniz olan bir ulusun sınırını halkın kudret ve yeteneğinin hududu çizer’ bilinciyle, denizciliği büyük milli ülkümüz olarak düşünüyor; onu az zamanda başarmak için daha fazla çalışmaya devam edeceğiz’’ dedi.

Çelenk sunma töreninin ardından katılımcılar tekneyle denize açıldı. Protokol üyeleri, deniz şehitlerimiz anısına denize çelenk bıraktı.


Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum