Reklam

Foça Belediyesi Çocuk Evi Yıl Sonu Mezuniyet Sevinci

Foça Belediyesi Çocuk Evi’nin minikleri, ilk mezuniyet sevinclerini yaşadı.

Foça Belediyesi Çocuk Evi Yıl Sonu Mezuniyet Sevinci

Foça Belediyesi Çocuk Evi’nin minikleri, ilk mezuniyet sevinclerini yaşadı.

Foça Belediyesi Çocuk Evi Yıl Sonu Mezuniyet Sevinci
30 Mayıs 2019 - 12:19

ÇOCUK EVİNDE YILSONU SEVİNCİ

Foça’da Minikler yıl sonu Mezuniyet Kutlaması Sevinci Yaşadılar. Foça Belediyesi tarafından düzenlenen Eğitim ve Öğretim dönemini tamamlayan minikler hem dans ettiler hem de eğlendiler.

Foça Belediyesinin Çocuk evi için düzenlenen 4, 5 ve 6 yaş çocukların diploma töreni Reha Midilli Kültür Merkezinde yapıldı. Çocuk evindeki yıl sonu sevincine öğrencilerin yanı sıra aileler de ortak oldu. Çocuklarını yaptıkları birbirinden güzel gösterileri ilgiyle izleyerek duygulandılar.
Mezuniyet töreni kutlamalarında öğretmenlerinin desteği ile çeşitli bale gösterileri ve birbirinden güzel dans gösterilerini 4,5,6 yaş gurubu öğrenciler tarafından sahnelendi. 6 yaşındaki minik öğrencilere diplomaları veren Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz mezuniyet pastası kesildiği esnada öğrencilerin heyecanına ortak oldu.
Pasta töreninde sonra neşe içinde dans ederek şarkılar söyleyen minik öğrenciler programında sonunda da İzmir Marşını söyleyerek final yaptılar. Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz Çocuk Evi öğrencilerinin yaptığı Resim Sergisini de gezdi ve sonrasında Foça Belediyesi Çocuk Evi Müdürü Dr. Sara Kefi, Sınıf Öğretmenleri İlgen Oflu, Emre Bilek, Funda Erol Cinbaz'a ayrıca Dans ve Bale Eğitmenleri Gülhan Güzen Tutar’a, Müzik Öğretmeni Oğuzhan Çakırefe’ye ve tüm personele ayrı ayrı teşekkür etti. Başkan Gürbüz; ‘‘Sevgili Çocuk evi öğrencilerimize ve ailelerine ayrıca Öğretmenlerimize  güzel günler, mutlu seneler ve iyi bir gelecek diliyorum’’dedi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum