Reklam

Babel'den Beşiktaş İçin Şok Sözler

Ryan Babel, Galatasaray'a imza atarak yeni bir kariyeri hayatını başlatırken, eski takımı Beşiktaş içinde şok sözler sarf etti.

Babel'den Beşiktaş İçin Şok Sözler

Ryan Babel, Galatasaray'a imza atarak yeni bir kariyeri hayatını başlatırken, eski takımı Beşiktaş içinde şok sözler sarf etti.

Babel'den Beşiktaş İçin Şok Sözler
01 Temmuz 2019 - 00:37

           Ryan Babel kariyerine Galatasaray'ı seçerek devam ederken, eski takımı Beşiktaş'lı taraftarları da bir bakıma kızdırmış oldu. Galatasaray'a imza atan Babel, Türkiye'de futbol hayatına daha önce Kasımpaşa ve Beşiktaş takımlarında devam etmişti. Beşiktaş'tan " Fulham'a " transfer olan Babel, sezonun bitmesi ve Fulham'ın küme düşmesinin ardından, yeni sezon için Galatasaray'a imza attı. Beşiktaş'lı taraftarlar ise kendisine sosyal medya üzerinden çok net şekilde tepki gösterdi. Babel bu tepkilere değişik ve ilgi çekecek bir yorumla karşılık verdi.
                                         Futbol Bu, Herşey Olabilir!
Babel, " Evet! Daha önce Beşiktaş için oynadım. Bunun farkındayım. Ama futbol bu, ne zaman ne olacağı belli olmuyor. Sadece benim için değil, her futbolcu'nun başına gelebilecek bir olay. Ne yaptığımın bilincindeyim ve şimdi yeni bir tarih yazma vakti. " Ryan Babel verdiği açıklamalarda, Beşiktaş'ın oyuncusu olduğunu, ama sonradan profesyonel bir yaşam tarzının yansıtılarak, bu tip şeylerin futbol'da olabileceğinin üzerinde durdu. Beşiktaş'lı taraftarlar bu açıklamadan pek tatmin olmuş gibi değiller.
                                              
Beşiktaş formasıyla başarılara imza atan ve İngiltere'nin köklü kulüplerinden Fulham'ın dikkatini çeken Babel, bu sezon beklenmedik bir şekilde Galatasaray'a geldi. Beşiktaş'lı taraftarlar ise, bunun profesyonel bir olay olduğunu, ancak " Para " için Galatasaray'ı tercih ettiğinin altını çizdiler. Babel'in sosyal medya hesabı, adeta yorum yağmuruna tutuldu. Babel,çektiği Youtube videosu ile, Galatasaray'a gelişini ve futbol adına neler yapmak istediğine dair video paylaştı. 


YORUMLAR

  • 0 Yorum