ALİAĞA’DA GELECEĞİN YILDIZLARI...
Reklam

ALİAĞA'DA GELECEĞİN YILDIZLARI ÖDÜLLERİNE KAVUŞTU

Aliağa Belediyesi 15.Kemal Harman, Övünç Yüksel, Doğancan Üzüldü ve 3.Şenol Köse Şampiyonlar Ligi futbol turnuvasında şampiyonları belli oldu.

ALİAĞA'DA GELECEĞİN YILDIZLARI ÖDÜLLERİNE KAVUŞTU

Aliağa Belediyesi 15.Kemal Harman, Övünç Yüksel, Doğancan Üzüldü ve 3.Şenol Köse Şampiyonlar Ligi futbol turnuvasında şampiyonları belli oldu.

ALİAĞA'DA GELECEĞİN YILDIZLARI ÖDÜLLERİNE KAVUŞTU
Editor: Ayhan Ederoğlu
31 Mayıs 2019 - 14:12

ALİAĞA’DA GELECEĞİN YILDIZLARI ÖDÜLLERİNE KAVUŞTU

Aliağa Belediyesi 15.Kemal Harman, Övünç Yüksel, Doğancan Üzüldü ve 3.Şenol Köse Şampiyonlar Ligi futbol turnuvasında şampiyonları belli oldu. Alt yaş gruplarından yaklaşık 200 sporcunun katıldığı turnuvada dereceye giren takım ve sporcular için kupa töreni düzenlendi.

Aliağasporun altyapısında oynadıkları dönemde geçirdikleri kazalar sonucu yaşamlarını yitiren Kemal Harman, Övünç Yüksel ve Doğancan Üzüldü’nün isimleri düzenlenen futbol turnuvasıyla yaşatılıyor. Ayrıca uzun süre Aliağaspor'da altyapı antrenörlüğü yapmış olan ve üç yıl önce hayatını kaybeden Şenol Köse’de unutulmadı.

Nefes kesen mücadelelere sahne olan turnuva sonunda dereceye giren takım ve sporcular için Aslı Kavaklıoğulları Altyapı Tesisleri’nde ödül töreni düzenlendi. Yoğun katılımın olduğu ödül töreninde aileler de çocuklarını yalnız bırakmadı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan törende minik sporculara ödüllerini Aliağa Belediye Başkan Yardımcıları Cahit Ayan, Hakan Şimşek, Kürşat Bahadır Turan, Aliağa Belediye Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmedali Özkurt, Sosyal, Kültürel ve İdari İşler Müdürü Ali Osman Karatekin, Spor Birim Sorumlusu Bilal Özkurt, spor antrenörleri ile turnuvaya sponsor olan firma temsilcileri verdi.

ALİAĞA BELEDİYESİ 15.KEMAL HARMAN, ÖVÜNÇ YÜKSEL, DOĞANCAN ÜZÜLDÜ FUTBOL TURNUVASI’NDA DERECEYE GİRENLER

TURNUVADA ŞAMPİYON OLAN TAKIMLAR
Mini Minikler Şampiyonu: Fırtınaspor
Minikler Şampiyonu: Kabotajspor
Yıldızlar Şampiyonu: Degajspor

İKİNCİ OLAN TAKIMLAR
Mini Minikler: Aslanspor
Minikler: İskelespor
Yıldızlar: Atletizimspor

ÜÇÜNCÜ OLAN TAKIMLAR
Mini Minkler: Kanaryaspor
Minikler: Golcülerspor
Yıldızlar: Güreşspor

TURNUVANIN GOL KRALLARI
Mini Minikler Gol Kralı: Egemen Altuğ Çevik
Minikler Gol Kralı: Uğur Doğan Sarıkartal
Yıldızlar Gol Kralı: Celal Küçükmorkoç

TURNUVANIN ASİST KRALLARI
Mini Minikler Asist Kralı: Ahmet Yusuf Cihan
Minikler Asist Kralı: Burak Başakran, Deniz İsmet Bayam
Yıldızlar Asist Kralı: Ömer Mevlüt Topal

TURNUVANIN EN AZ GOL YİYEN KALECİLERİ
Mini Minikler: Yağız Ekrem Yıldırım
Minikler: Göktuğ Efe Ceyranoğlu
Yıldızlar: Talha Kaan Çelik

Turnuvanın En Değerli Oyuncusu: Cemal Orta
Turnuvanın En Centilmen Oyuncusu: Egemen Nar

3.ŞENOL KÖSE ŞAMPİYONLAR LİGİ FUTBOL TURNUVASI
Minikler üçüncüsü: Aliağa Bld. Spor Okulları
Yıldızlar üçüncüsü: Helvacı
Minikler ikincisi: Göztepe
Yıldızlar ikincisi: Aliağa Bld. Spor Okulları
Minikler şampiyonu: Aliağa FK
Yıldızlar şampiyonu: Aliağa FK

ALİAĞA BELEDİYESİ FUTBOL SPOR OKULU VE ALİAĞA FK SPORCU KARNE ÖDÜLLERİ

Aliağa Belediyesi Futbol Spor Okulu
2007-2008 Doğumlular: 1.Ali Ege Tekin, 2.Uğur Cem Gül, 3.Mehmet Yalçın
2009-2010-2011 Doğumlular: 1.Uygar Tamer, 2.Caner Sancak, 3.Mustafa Yasin Erkmen

Aliağa FK Altyapı
U10-U11 Futbol Takımı: 1.Buğra Uğur Gündüz, 2.Efe Eksöz, 3.Berat Aydın
U12-U13 Futbol Takımı: 1.Bedirhan Güner, 2.Yunus Emre Kahya, 3.Rahmican Kafalı
U14-U19 Futbol Takımı: 1.Anıl Güven, Oğuzhan Çakın, 3.Erdem Bozdağ



YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Menemen'de Mahkeme kararını verdi; Tahir Şahin ile devam 
Menemen'de Mahkeme kararını verdi; Tahir Şahin ile devam 
İzmir'de Geniş Kapsamlı FETÖ Operasyonu
İzmir'de Geniş Kapsamlı FETÖ Operasyonu