Reklam
Reklam

AK Parti İl Başkanı Sürekli: Aydın Pehlivan başarılı olacaktır

Menemen Belediyesi Başkanvekili Pehlivan için "AK Partili tüm belediye başkanları gibi Aydın bey de hizmet odaklı çalışacaktır ve başarılı olacaktır" yorumunda bulundu

AK Parti İl Başkanı Sürekli: Aydın Pehlivan başarılı olacaktır
13 Ocak 2021 - 18:35

AK Parti İl Başkanı Sürekli: Aydın Pehlivan başarılı olacaktır

AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, kura çekiminde Menemen Belediyesi Başkanvekili olarak seçilen AK Parti adayı Aydın Pehlivan'ı tebrik etti. Aydın Pehlivan'ın Menemen'de ve Meclis'te çok sevilen biri olduğuna vurgu yapan Sürekli, "Aydın başkan, tüm AK Partili belediye başkanları  gibi hizmet odaklı çalışacaktır ve çok başarılı olacaktır. Kendisini bir kez daha kutluyorum" dedi.

AYDIN BEY MENEMEN'DE ÇOK SEVİLEN BİRİ

Sürecin sadece ilk bölümüyle ilgili yorumlar yaptığını, son bölüme ilişkin herhangi bir değerlendirmede bulunmayacağını özellikle belirten AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, şunları söyledi:

"O süreç artık geride kaldı. Biz daha sürecin başında, burada başarılı olacağını söyledik. Birlik ve beraberliğimizi tesis ettiğimizde, hayırlı bir sonuç çıkacağına inanıyorduk. Aydın Bey, Menemen'de çok sevilen biri. Menemenliler, kendisinden hizmet bekliyor. Başarılı olacağından en küçük bir kuşkumuz yoktur. Aydın bey, tecrübeli bir siyasetçidir. Hizmet etmek, Aydın bey için de her zaman ön planda olacaktır. AK Parti'nin başarısında herkesin katkısı vardır. Memnuniyet vericidir. Deniz Karakurt hanımefendi kurada çıktığında da aynı düşünceleri taşıyordum. Önemli olan, oyları 15-15'e getirmekti. Üç kişinin Aydın Pehlivan'dan yana oy kullanması, adayımız için teveccühte bulunması, bizi bugünkü sonuca ulaştırdı. Menemen, artık AK Parti belediyeciliğiyle gerçek hizmeti görecek."

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum