Türkiye Yardım Sevenler Derneği Kuruluş Yıl Dönümü Menemen'de Kutlandı

Türkiye Yardım Sevenler Derneği Menemen Şubesi kuruluş yıl dönümünde Tepe Sosyal Tesislerinde düzenlenen programa çok sayıda davetli katıldı. Menemenlilerin yoğun ilgi gösterdiği yıl dönümü kutlamasında bir araya gelen Dernek yöneticileri ve üyeler gelecek yılın planlarını yaptı.

Türkiye Yardım Sevenler Derneği Kuruluş Yıl Dönümü Menemen'de Kutlandı
22 Mart 2019 - 14:58 - Güncelleme: 28 Mart 2019 - 14:57

Menemen İlçesinde Türkiye Yardım Sevenler Derneği Kuruluş Yıl Dönümü Kutlandı
TYSD Menemen Şubesi kuruluş yıl dönümünde Tepe Sosyal Tesislerinde düzenlenen programa çok sayıda davetli katıldı. Menemenlilerin yoğun ilgi gösterdiği yıl dönümü kutlamasında bir araya gelen Dernek yöneticileri ve üyeler gelecek yılın planlarını yaptı.Kutlama yemeğinin ardından konuşma yapan TYSD Şube Başkanı Fatma Foran “ Türkiye Yardım Sevenler Derneği Menemen’deki gönüllü çalışanları kanatsız melekleri, hiçbir çıkar gözetmeden yardımlarına devam ediyor. Sizlerin destekleri ile hem gençlerimize hem de ihtiyaç sahiplerine destek olmak için tüm gücümüzle faaliyetlerimize devam ediyoruz. Menemen şubesi olarak bizler başta eğitim olmak üzere ihtiyaç duyulan her alanda hizmet vermeye devam edeceğiz” dedi.Foran her sene üniversite öğrencilerine burs ve yiyecek içecek yardımı yaptıklarını ifade ederek, “Kanser hastası bir ailenin ev tamiratını ve eşyalarını aldık. Yeni evlenenlere çeyiz yardımı, Hastaneye tekerlekli sandalye, Menemendeki okullara bilgisayar ve fotokopi makinaları ayrıca ihtiyaç sahibi okullara da maddi yardımlarda bulunuyoruz” diye konuştu.Program ihtiyaç sahibi okullara ve burslu öğrencilere destek amaçlı, hediyeler dağıtılarak çekilişler yapıldı. Toplanan paraların kayıt altına alınmasıyla program sona erdi.

 

 


YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Derya kaya
    1 yıl önce
    Merhaba ben derya yardırdima muhtacim bana yardım edin allah rızası için kimsem yok bana acil 30.000tl para lazim bu benim hesap numaram yardım edin allah rızası için benim hesap no B1015731-5002 buda benim tel07714510615 numaram sizden haber bekliyorum