Reklam
Reklam
Reklam

Türkiye Gençlik Vakfı Menemen İlçe Temsilciliği ile Kızılay kan bağışı kampanyası düzenledi.

Türkiye Gençlik Vakfı Menemen İlçe Temsilciliği ile Türk Kızılay'ı Menemen Şubesi Cumhuriyet meydanında kan stoklarındaki azalmalara karşı kan bağışı kampanyası düzenledi.

Türkiye Gençlik Vakfı Menemen İlçe Temsilciliği ile Kızılay kan bağışı kampanyası düzenledi.
14 Ocak 2021 - 21:04 - Güncelleme: 14 Ocak 2021 - 21:19
Türkiye Gençlik Vakfı Menemen İlçe Temsilciliği ile Kızılay kan bağışı kampanyası düzenledi. Menemen Cumhuriyet Meydanında yapılan #kanverhayatkurtar kampanyasına katılım ve ilgi yoğundu.

 TÜGVA Menemen ve Kızılay İlçe Başkanları katılımın yoğun olmasından duydukları memnuniyeti yerel basında dile getirdiler. TÜGVA Menemen İlçe Temsilcisi Murat Ertaş” Malum dünyayı saran covid19 virüsü süresince Kızılay'da bulunan kan stoklarının hızla erimesinden dolayı TÜGVA olarak sorumluluk alıp Kızılay’ın yükünü bir nebze de olsa hafifletmek amacıyla buradayız. Verilecek her kanın çok büyük önem arz ettiğini biliyoruz. Dolayısıyla tüm hemşehrilerimizi bu kampanyaya destek için kan bağışı yapmaya davet ediyoruz. Bundan sonra da bu tür organizasyonları Menemen de devam ettireceğiz.” şeklinde konuştu. Türk Kızılay’ı Menemen Şube Başkanı Serkan Orun ise, “Kan stoklarındaki kovid-19 kaynaklı azalmaya karşı gerçekleştirdikleri anlamlı organizasyonla kan bağışı yapan Tügva Menemen Temsilciliğine teşekkür ederim” dedi.

Kızılay'ın kan bağış kampanyasına Menemen Belediye Başkan Vekili Aydın Pehlivan ve AK Parti Menemen İlçe Başkanı Ahmet Can Çelik'te destek vererek kan bağışında bulundular.
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum