Reklam
Reklam

TÜGVA'dan Ücretsiz Yaz Okulu Müjdesi

TÜGVA'dan Ücretsiz Yaz Okulu Müjdesi
21 Haziran 2021 - 18:31 - Güncelleme: 21 Haziran 2021 - 18:53

TÜGVA'dan Ücretsiz Yaz Okulu Müjdesi


İşte Geldi Yaz Tatilinin Habercisi!

Yazların vazgeçilmezi 
TÜGVA Menemen Ortaokul Yaz Okulu Şehit Hakan Gülşen Anadolu İmam Hatip Lisesinde yapılacak.
Birbirinden farklı aktiviteler ile eğlenirken öğrenmeye hazırsanız eğer; yazın olmazsa olmazı ücretsiz TÜGVA Menemen Ortaokul Yaz Okulu başvuruları başladı.
Ortaokullu gençlerimiz bu sene de eğlenerek öğrenecekleri 05.07.21–13.08.21 tarihleri arasında Şehit Hakan Gülşen Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde gerçekleşecek 6 haftalık TÜGVA Yaz Okulu Projesiyle buluşuyor...

Ortaokul ogrencileri hem  Kur’an-ı Kerim’i kendi seviyelerine uygun olarak belirlenen sınıflarda güzel okumayı öğrenecekken hem de temel dini bilgiler dersi ile dinlerini daha iyi öğrenme fırsatı bulacaklar. Ayrıca örnek müslüman karakterini, Peygamber Efendimiz Hz Muhammed (sav)’ın hayatının ve hadislerinin ışığında kendine rehber edinebilecekler.

TÜGVA Ortaokul Yaz Okuluna katılacak öğrenciler, ilgi alanına uygun olarak seçeceği futbol, basketbol, voleybol, masa tenisi, halk oyunları, mangala, satranç, geleneksel sporlar gibi dersler ile de belirlediği spor dalında eğlenceli vakitler geçirebileceklerdir. Ayrıca yüzme, piknik, langırt ve gezi gibi çeşitli sürpriz aktivitelerle de Yaz Okulu Projemizde unutulmaz anılar biriktirecekler. Ayrıca düzenlenecek çeşitli yarışmalarda hediyeler kazanma şansı yakalayacak gençler Yaz Okulunda birçok diğer sürpriz ile de karşılaşacaktır.
Başvurular 5 Temmuz'a kadar http://tugva.org/tugva-ortaokul-yaz-okulu/ web adresinden   yapılabilecek.


Reklam
Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum