Tahir Şahin Son Dakika Adaylık Açıklaması

Dsp'den aday olması kesin gözüyle bakılan Menemen Belediye Başkanı Tahir Şahin Hiçbir Partiden Aday Olmadı

Tahir Şahin Son Dakika Adaylık Açıklaması

Dsp'den aday olması kesin gözüyle bakılan Menemen Belediye Başkanı Tahir Şahin Hiçbir Partiden Aday Olmadı

Tahir Şahin Son Dakika Adaylık Açıklaması
09 Şubat 2019 - 02:57

 

Dsp'den aday olması kesin gözüyle bakılan Menemen Belediye Başkanı Tahir Şahin Hiçbir Partiden Aday OlmadıMenemen Belediye Başkanı Tahir Şahin'den Kamuoyunun Bilgisine

1999 Yılından bu yana büyük bir onurla görev yaptığım Menemen Belediye Başkanlığı görevimi 31 mart 2019 tarihe kadar aynı anlayış ıle bu görevi onurla sürdüreceğim.

31 mart 2019'da yapılacak olan yerel seçimlerde bir kez daha aday olmam için siz değerli hemşerilerimden büyük bir destek gördüğümü belirtmek isterim. Sizlerden Gelen destekler doğrultusunda yapılan araştırmalar neticesinde sizlerin yoğun desteğinin anketlere de yansıdığı görüşmüştür.

20 yıl sonunda sizlerden inanılmaz bir destek görmek sevgi görmek her insana nasip olmaz. Gösterdiğiniz bu destek ve sevgiye bir değil milyon kez minnettarım.


Görev sürem içerisinde her zaman her daim yanımda olan, başta Şahin aileme, belediye aileme, kamu kurum ve kuruluşlarına, belediye meclis üyelerimize, muhtarlarıma, sivil toplum örgütlerine, meslek odalarına, özel sektör temsilcilerine, hiçbir siyasi parti ayrımı yapmadan tüm partililerimize, ulusal ve yerel basın temsilcilerine ve en önemlisi şahsımı koşulsuz destekleyen siz değerli hemşerilerime sonsuz TEŞEKKÜRLER.

Başkanlık yaptığım 4. dönemin sonunda Chp Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'ndan ufacık bir teşekkür görmemek, duymamak hem şansımı hemde Menemenli hemşerilerimi derinden üzmüştür.

31 Mart 2019'da yapılacak olan yerel seçimlerde hiçbir siyasi partiden aday olmayacağımı tüm kamuoyuna bildiririm.

Yine görev yaptığım bu süre içerisinde birlikte çalıştığım emekçi kardeşlerime ve Menemenli hemşerilerime hakkım var ise helal olsun. Sizlerde hakkınızı helal ediniz. 
Menemen beni, ben Menemen'i çok sevdim.

Mevzu Menemen ise gerisi teferruat.

Sevgi ve Saygılarımla

Tahir Şahin
Menemen Belediye Başkanı

 
YORUMLAR

  • 0 Yorum