Reklam
Reklam

Paylaşım Koleji'nden 50 Öğrenciye %100'e varan burs imkanı

Menemen'de Özel Okul olarak faaliyet gösteren Paylaşım Koleji, yeni kayıt dönemi öncesinde başarılı 50 öğrenciye %100'e varan burs imkanları sağlayacak.

Paylaşım Koleji'nden 50 Öğrenciye %100'e varan burs imkanı
22 Şubat 2021 - 17:36 - Güncelleme: 22 Şubat 2021 - 18:37

Paylaşım Koleji’nden Burs İmkanı

Menemen’de Özel Okul olarak hizmet veren Paylaşım Koleji yeni kayıt dönemi öncesinde öğrencilere burs imkanı sağlıyor.

Başarılı öğrencilere %100’ e varan burs imkanı sağlayacaklarını ifade eden Paylaşım Koleji Kurucu Müdürü Ahmet Gökkaya, "Çift dilde yabancı dil eğitimi veren bir kurumuz. Cambridge, Oxford, Kanguru Matematik gibi uluslararası sınavlarda boy gösteren; Gizli Hazinem, Neşeli Bilim gibi sadece okulumuza özgü ders programları ve satranç, drama, robotik kodlama gibi derslerle çağın ihtiyaçlarına göre ders programları geliştiren, ara sınıflarda hafta sonu etüt ve 8.sınıflarda LGS sınavlarına özel hazırlık programlarıyla, her bir öğrencinin takibinden sorumlu 4 öğretmen ( Sınıf öğretmeni, eğitim koçu, eğitim koordinatörü ve Rehber öğretmen) ile öğrenci takip programıyla Menemen’de hizmet veren tek özel okul, PAYLAŞIM KOLEJİ’dir. Başarılı öğrenciler yetiştirebilmek için pandemi sürecini de göz önünde bulundurarak eğitime ara vermeden branşında birbirinden başarılı öğretmenlerimiz ile birlikte eğitime katkı sunmaya devam ediyoruz” dedi.


PAYLAŞIM KOLEJİ’nde 01-02-03 Mart 2021 tarihlerinde  10.00, 12.00 ve 14.00 saatlerinde yüz yüze Okula Kabul ve Bursluluk sınavı yapılacaktır.
 
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum