Reklam
Reklam

Ozan Kabak İçin Dev Takım Devreye Girdi

Galatasaray'dan Almanya'ya giden, Almanya'da ise kısa sürede gösterdiği performansla herkes tarafından beğeni alan Ozan Kabak için, İtalyan devi Milan devreye girdi.

Ozan Kabak İçin Dev Takım Devreye Girdi
22 Haziran 2019 - 00:00
                     Ozan Kabak, Stuttgart formasıyla kısa sürede övgüleri üzerine toplarken,transfer sezonunun açılmasıyla beraber dünyaca ünlü takımlar devreye girmeye başladı. Onlardan biride İtalyan ekiplerinden Milan oldu. Milan, Ozan için çok ciddi bir teklif yaptığı belirtiliyor. Ayrıca Ozan Kabak'ın genç yaşta olması ve Milan'ın ise defansif anlamda geçmişi aramasıyla beraber, Ozan onlar için büyük bir yatırım olacak. Ozan Kabak, yeni sezonda hangi takımda forma giyeceğine dair net bir ifade yapmazken, Milan takımına sıcak baktığı öğrenildi.

                                          İmzalar Yakında Atılabilir

Milan yeni sezona çok iddialı giriş yaparak, artık o özlenen başarılı günlerini geri kazanmak için büyük bir hazırlık yapıyor. Bu hazırlıkları arasında Ozan'da girdi. Milli futbolcumuz Ozan Kabak,Galatasaray'da gösterdiği performansın ardından Almanya Liginde harika işlere imza  attı. Kulübü küme düştü ama Ozan performans olarak yapabileceğinin de çok üzerinde bir performans gösterdi. Ozan için sadece Milan değil, İspanya'dan bazı takımların kendisiyle ilgilendiği de gelen haberler arasında yer alıyor.

                                            Son Kararı Ozan Verecek

Ozan Kabak, kendisie gelen teklifleri değerlendireceğini ve geleceğine yönelik bu yönde planlar yapacağını dile getirmişti. İtalya Seri A takımlarından Milan, kendisi için büyük bir kariyer olabilir. Son yıllarda eski günlerini aratan Milan, artık başarıya aç bir şekilde hamleler yapmanın peşine düştü. Ozan ise genç yaşı ve defans hattında gösterdiği performansla beraber, herkes tarafından beğenilen bir Stoper haline geldi. Milan ise, eski defansif hattını tekrardan canlandırmanın peşinde. Bu yüzden de Ozan Kabak için parasal anlamda kısıtlama yapmadan,ne kadar erken transferi bitirebilirse sonuçlandıracak. 
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum