Reklam

Novada Menemen'de 2. Yılını Gökhan Keser Konseriyle Kutladı

Nodava Menemen Alışveriş Merkezi 2. yıl kutlamasında Gökhan Keser konseriyle tüm müzikseverleri Alışveriş Merkezinde topladı.

Novada Menemen'de 2. Yılını Gökhan Keser Konseriyle Kutladı

Nodava Menemen Alışveriş Merkezi 2. yıl kutlamasında Gökhan Keser konseriyle tüm müzikseverleri Alışveriş Merkezinde topladı.

Novada Menemen'de 2. Yılını Gökhan Keser Konseriyle Kutladı
03 Temmuz 2019 - 13:48

Novada 2. Yılını Gökhan Keser Konseriyle Kutladı

Menemen’de 2 yıl önce açılan bölgenin en büyük alışveriş merkezi Novadayaptığı sosyal aktiviteler ile adından bolca söz ettiriyor. 
 Novada AVM 2. yıl dönümü kutlamalarının başlangıcını 22 Haziran Cumartesi Cem Belevi konseriyle yaptı. konser öncesi sahne alan “Ersin Show” izleyicileri unutulmaz saatler yaşattı.

29 Haziran akşamı saat 20:30 ‘da Novada’nın teras katında Türk pop müziğinin en sevilen isimlerinden Gökhan Keser konser verdi.  İzmir’in birçok ilçesinden gelen müzik severler Gökhan Keser’in hit şarkılarıyla coştu. Konserde doyasıya eğlenen gençler hem fotoğraf çekilmeyi ihmal etmedi hem de konser boyunca sosyal medya üzerinden canlı yayınlar yaparak takipçilerine izletti.

Açılışından günümüze birçok konser veren Novada, Menemen’de Sosyal yaşama destek oluyor.   Yaza Elveda Novada’ya Merhaba Konserinde sevilen sanatçı Ediz’i Menemenli Müzik severler ile buluşturdu. Sonrasında Rafet El Roman konseri vererek sevilen sanatçı ile Menemenlileri buluşturdu.
Etkinliklerine hız kesmeden devam eden alışveriş Merkezi yetkilileri bir konser daha olacağı açıklamış arkasından da Buray’ı Müzikseverler ile bir araya getirmişti. Birinci yıl kutlamalarında Sinan Akçıl ‘ın Konseri yapılmış ve büyük ilgi görmüştü. Alışveriş Merkezinin kapasitesinin üzerine çıkılmış, özellikle Aliağa’da ve Foça’dan gelenlerin sayısında yoğunluk yaşanmıştı.

Konsere gelenlerin genelde yaş ortalaması 15-20 yaş aralığı olması, gençlerin daha fazla sosyalleşme ihtiyacı duyduğunu ortaya koyuyor. Bu anlamda Novada’nın yapmış olduğu etkinlikler ve konserler  Alışveriş Merkezinden bir adım öteye giderek, genç nüfusun vakit geçirebileceği sosyalleşebileceği bir ortam hazırlıyor.
Konserlerin haricinde hafta sonları gençlere el işi atölyesinde yeni şeyler öğretiyor  ve anlamlı günlerde de boş geçmeyerek karnesini alan öğrencilere hikaye kitapları dağıtıyor. Bu Anlamda Alışveriş Merkezi anlayışının dışına çıktıkları için özellikle gençlere sosyalleşebileceği ve yeni bir şeyler öğrenebileceği aktiviteler hazırladıkları için MENEMEN HABER olarak tebrik ediyor teşekkür ediyoruz.
 


YORUMLAR

  • 0 Yorum