Reklam
Reklam
Reklam

Menemenspor'a Evrak Operasyonu

TFF 1. Lig'in sarı-lacivertli İzmir temsilcisi Menemenspor hakkında yapılan çok sayıda şikayet üzerine operasyon düzenlendi.

Menemenspor'a Evrak Operasyonu
03 Mart 2021 - 19:26 - Güncelleme: 04 Mart 2021 - 17:13

Menemenspor'a Evrak Operasyonu

TFF 1. Lig'in sarı-lacivertli İzmir temsilcisi Menemenspor hakkında yapılan çok sayıda şikayet üzerine operasyon düzenlendi.

Menemen Cumhuriyet Başsavcılığınca Menemenspor Kulübüne ilişkin olarak yürütülen soruşturma kapsamında, Menemenspor'u zarar uğratmakta olduğu, transfer ücretleri ile ilgili olarak evrak üzerinden gösterilen rakamlar ile fiili rakamlar arasında fark olduğu iddiasıyla yapılan çok sayıda şikayet ve ihbar üzerine inceleme başlatıldı. Edinilen bilgiye göre Menemenspor Kulübüne ait karar defteri, üye kayıt defteri, evrak kayıt defteri, işletme hesap defteri, dernek gelirleri alındı ve harcama belgeleri İzmir İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından baskın yapıldı. Öte yandan Menemenspor'da aramaların devam ettiği öğrenildi.

Onursal Başkan Şahin Sert Konuştu

Menemen'de spora siyaset karıştırıldığını iddia eden Şahin, birtakım parazit ve asalak takımı Menemenspor'a zarar verebilmek için her şeyi yapıyorlar dedi. Şahin, "Spora siyaset karıştırdılar ve Menemenspor ile taraftarını üzmek için her türlü ayak oyunlarına girişiyorlar. Bu durum tamamen siyasidir. Dün nasıl uğraştılarsa bugün de Menemenspor ve Tahir Şahin ile uğraşmaya devam ediyorlar. Bir takım asalak ve parazitler son iki yıldır birtakım ayak oyunlarıyla uğraşmaya çalışıyorlar. Aynı parazit takımı son 2 aydır da Menemenspor ile uğraşmaya devam ediyor. Bu durumda da siyasetçiler faydalanmaya çalışıyorlar. Tahir Şahin ve Menemenspor yönetimi çiğ yemedi ki karnı ağrısın. 31 Martta Menemenspor ile uğraşan şer güçler vardı, şimdi de devam ediyor. 20 yıldır Tahir Şahin’e çamur at izi kalsın politikası uygulandı fakat çamurlar hep onların üzerinde kaldı. Tahir Şahin ve Menemenspor yönetimine bugün zarar vermiş gibi düşünseler de yarın zarar veremediklerini çok net bir şekilde göreceklerdir ve hiç şüphemiz yoktur ki Tahir Şahin yine haklı çıkacaktır. Nasıl ki Tahir Şahin’i kötülediler ve 20 ay sonra haklı çıktıysa bu durumdan da haklı çıkacağımızı görecekler. Menemenspor’a zarar vermekten başka bir şey yaptıkları yok, bu durumda bizleri çok fazla üzüyor. Bu tür parazit  ve asalaklar, takımı ligden düşürmek için uğraşmaktadırlar. Bu asalak ve parazit takımına karşı Menemenspor ligde kalacak ve güçlenmeye devam edecektir. Mevzu Menemensporsa gerisi teferruattır" dedi.
Reklam

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • NEDİM SUN
    1 ay önce
    sayın yetkili; Menemensporun yasal başkanı neden açıklama yapmıyorda, Onursal kararı olmayan ancak, kendini Onursal Başkan sayan kişi açıklama yapıyor.. Eğer Çiğ yenmediği için karınları ağrımıyorsa sıkıntı yok. Ozaman bu kadar stres yapmalarına gerek yoktur. 20 Yılda Menemende yapılan ve yapılmayanlar ortada. Hiç kimse bilmessede YARADAN BİLİYOR....ER VEYA GEÇ HESABA ÇEKİLECEKLER.....