Reklam
Reklam

Menemen Kaymakamlığınca Denetim ve Ziyaretler Devam Ediyor

Menemen Kaymakamı Fatih Yılmaz, ilçe genelinde pandemi dolayısıyla düzenli denetim ve mahalle ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.

Menemen Kaymakamlığınca Denetim ve Ziyaretler Devam Ediyor
28 Mart 2021 - 21:32

Menemen Kaymakamlığınca Denetim ve Ziyaretler Devam Ediyor

İlçe genelinde vatandaşların fazla vakit geçirdiği iş yerlerinde bildirimi yapılarak alınması gereken düzen ve tertipleri sıklıkla bizzat denetleyen Yılmaz, Belediye zabıta görevlileriyle de kontrollerin yapılmasını sağlıyor.

Menemen köylerinden başlayarak mahalle ziyaretleri gerçekleştiren Yılmaz, birçok köy ve mahalleyi muhtarlar ile birlikte gezerek vatandaşların sorunlarını yerinde tespit ediyor. Gazetecilere “vatandaşların içinde olarak yapılması gerekeni, eksiklikleri ve ihtiyaçları daha iyi tespit ediyorum. Bire bir temas etmezsek ilçede ne olduğunu anlayamayız, o sebepten bu kadar sık halkın içindeyim. Gördüğüm kadarıyla da bu durumdan halkımızda son derece memnun” açıklamalarında bulundu. Köy ve merkez mahallelere kaymakamlıkça yapılan ziyaretler esnasında vatandaşlardan gelen istekler not alınarak gerekli yardımlar yapılıyor. Vatandaşlar Menemen Kaymakamı Fatih Yılmaz’a mahalle ziyaretleri esnasında yoğun ilgi gösteriyor. Önceki yıllarda Kaymakam’ın bu şekilde denetim ve ziyaret ettiğini görmediklerini dile getirerek şaşkınlıklarını gizleyemiyorlar. Kaymakam Yılmaz’ı çarşıda, mahallelerde veya köylerde tek başına halkın içinde sohbet ederken görmek mümkün. 
Reklam
Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum