Reklam
Reklam

Menemen Esnaf Odalarından 18 Mart Şehitleri Anma Günü'ne özel lokma hayrı

Menemen Esnaf Odası Başkanları, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü'nde lokma hayrı yaptı.

Menemen Esnaf Odalarından 18 Mart Şehitleri Anma Günü'ne özel lokma hayrı
18 Mart 2021 - 16:30 - Güncelleme: 18 Mart 2021 - 16:32

Menemen Esnaf Odalarından 18 Mart Şehitleri Anma Günü'ne özel lokma hayrı

Menemen Esnaf Odası Başkanları, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü'nde lokma hayrı yaptı. Lokma hayrına Menemen Sanatkarlar Odası Başkanı Can Kahvecioğlu, Menemen Esnaflar Odası Başkanı Ziya Demir, Menemen Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Hilmi Kurtoğlu, Menemen Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Sabri Kurt, Menemen Ziraat Odası Başkanı M.Arif Karagöl, Menemen Ticaret Odası Başkanı İzzet Süsoy, Tariş Menemen Pamuk Tarim Satiş Kooperatifi Başkanı Mehmet Sarı ve Meslek Odalarına bağlı esnaflar katılarak vatandaşlara lokma ikram etti.

Başkanlar, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere aziz şehitlerimizi, gazilerimizi minnet ve şükranla andığımız bu günde şehitlerimizin ruhu şad olsun, Allah rahmet eylesin açıklamasında bulundular.

Ziraat Odası Başkanı M. Arif Karagöl, “İnsanların, ülkelerin tarihinde dönüm noktaları vardır.1453 İstanbul’un fethi bir çağ değiştirmiştir. 18 Mart’ta Türkiye’nin ve Türk insanın geleceğini belirlemiştir. Şuan ki Cumhuriyetimizi belki 18 Mart’ta ki mücadeleye borçluyuz. Şehitlerimizi anmak ve şükranlarımızı sunmak için meslek odaları olarak hayır yapmak istedik birlikte lokma hayrı yaptık. Tüm şehitlerimize Allahtan rahmet diliyoruz” açıklamalarında bulundu.

Sanatkarlar Odası Başkanı Can Kahvecioğlu, “18 Mart Türkiye’mizin bir dönüm noktası. O günkü şartlarda cephede çarpışan kahramanlarımızı biz yerinde de gidip gördük. Başta Çanakkale şehitlerimize ve tüm şehitlerimize şükran ve minnetlerimize sunmak için lokma hayrı düzenledik alla kabul etsin” dedi.
 


Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum