Reklam

Menemen'deki o Park Bakın Ne Hale Geldi

Menemen Ulukent'teki Park yenilenerek daha iyi bir görünüm kazandırıldı.

Menemen'deki o Park Bakın Ne Hale Geldi

Menemen Ulukent'teki Park yenilenerek daha iyi bir görünüm kazandırıldı.

Menemen'deki o Park Bakın Ne Hale Geldi
03 Ağustos 2019 - 15:20

O Park Yenilendi

Menemen Ulukent ‘te  çocuk parkının olduğu bölgeye geçtiğimiz günlerde beton dökülerek park işlevsiz hale getirilmişti. 29 Mahallesinde bulunan o park Menemen Belediyesi tarafından vakit kaybetmeden yenilenerek bölgedeki çocukların gönülleri alındı.
 
29 Ekim mahallesinde yaşayan 12 yaşındaki bir çocuğun salıncakları kullanamıyoruz diyerek açtığı telefondan sonra bölgeye giderek durumu sizlere duyurmuştuk. Haber’in hemen sonrasında parkın karşısındaki boş bölgede park çalışmaları yapıldı.  Öğrendiğimiz kadarıyla 18 saat sonra o bölgeye yeni zemin ve yeni oyunlar ile daha iyi bir park yapıldı.  Yaşları 10 ve 12 yaşında olan o gençlerin açtığı telefon ile yenilenen park sonrasında o gücü kendilerinde hisseden gençler şimdilerde bölgede ki eksikleri tespit ederek yeniletmek istiyorlar.

 

İş Bitiren Başkan Yardımcısı

Menemen Belediyesi Başkan Yardımcısı Mehmet Aslan tarafından konuya hassasiyet ile yaklaşılarak eksikler giderildi. Yaklaşık 18 saat içerisinde parkın yeri genişletildi ve oyuncaklar yenilenerek  yeni  park yapıldı.  Menemen’de sorun yaratan değil sorun çözen yöneticiler olduğu sürece, daha yaşanılabilir bir Menemen olur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • menemen sevdalıları
    1 yıl önce
    niyese hiç şaşırmadım mehmet arslan ve birkaç kişi dışında geri kalan boş hikaye