Reklam

Menemen'de Bayramlaşma Merasimi

Menemen Kaymakamlığı kurban bayramı tebrik merasimi hükumet konağında Menemen Kaymakamı Mustafa Özkaynak davetiyle yapıldı.

Menemen'de Bayramlaşma Merasimi

Menemen Kaymakamlığı kurban bayramı tebrik merasimi hükumet konağında Menemen Kaymakamı Mustafa Özkaynak davetiyle yapıldı.

Menemen'de Bayramlaşma Merasimi
10 Ağustos 2019 - 15:13

Menemen’de Bayramlaşma Merasimi

Menemen Kaymakamlığı kurban bayramı tebrik merasimi hükumet konağında Menemen Kaymakamı Mustafa Özkaynak davetiyle yapıldı. Düzenlenen bayramlaşma merasimine Menemen Kaymakam’ı Mustafa Özkaynak başta olmak üzere Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy, Cumhuriyet Başsavcı Vekili Cumhuriyet Savcısı Korhan Ayberk GÜVEN, Garnizon Komutanı Topçu Albay İbrahim Ethem Çağcı, İlçe Emniyet Müdürü Hakan İncili, İlçe Jandarma Komutanı İbrahim Karagözoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdoğan Akyüz, Siyasi Parti Temsilcileri , kurum müdürleri, oda başkanları, Sivil toplum kuruluşu temsilcileri, Muhtarlar ve Menemenli vatandaşlar katıldı. Menemen belediye Başkanı Serdar Aksoy, Kaymakam Özkaynak'a çiçek ve çikolata takdim etti.

Menemen Kaymakam’ı Mustafa Özkaynak,  Kurban Bayramın anlam ve önemi belirten konuşmasında; “Milli birlik ve beraberliğimizi pekiştiren, dostluk, kardeşlik, yardımlaşma ve dayanışma ruhunu canlı tutan bayramların; ülkemize, aziz milletimize ve tüm insanlığa huzur, saadet ve selamet getirmesi dileğiyle Menemen halkımızın Kurban Bayramını tebrik eder, sevgi ve saygılar sunarım.” dedi.

Sürücülere Çiçek

Bayramlaşma merasiminden sonra bi süre sohbet edildi. Ardından Menemen Kaymakamı Mustafa Özkaynak, berberinde İlçe Emniyet Müdürü Hakan İncili ve İlçe Jandarma Komutanı İbrahim Karagözoğlu ile birlikte denetim yaparak seyahat eden sürücü ve yolcularla doğrudan temas kurularak çok güçlü bir trafik duyarlılığı algısı yaratıldı. Trafikteki sürücülerin bayramları kutlanarak bayan sürücülere de çiçek verildi.
 


YORUMLAR

  • 0 Yorum