Reklam
Reklam

Menemen'de Bayram Süresince Denetimler Devam Edecek

Korona virüs salgını kapsamında denetimlerine hız kesmeden devam eden Menemen İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin, Ramazan Bayramı süresince de kontrollerine ara vermeden devam edeceği öğrenildi.

Menemen'de Bayram Süresince Denetimler Devam Edecek
13 Mayıs 2021 - 00:04 - Güncelleme: 13 Mayıs 2021 - 01:11

Menemen'de Bayram Süresince Denetimler Devam Edecek

Tarım kenti Menemen’de, İlçe Emniyet Müdürlüğü, Trafik Denetleme Büro Amirliği ve Asayiş Büro Amirliği ekipleri, ilçenin değişik noktalarında araçları tek tek durdurup, sürücülerin izin belgelerini kontrol etmeye devam ediyor. Menemen’deki ana yollarda da önlem alan polis ekipleri, İzmir - Çanakkale yolunda ve Menemen - Manisa yolunda oluşturulan uygulama noktasında çift taraflı denetim yaparak, sürücü ve yolcuların seyahat izin belgelerini kontrol ediyor. İlçe merkezinde bulunan polis yaya devriyeleri ise bankamatik önleri ile bayram öncesi tatlı satışının yapıldığı baklavacı gibi işletmelerin önünde sıraya geçen vatandaşlara sosyal mesafeye uymaları konularında ikazda bulundu. Menemen Belediyesi zabıta ekipleri de işletme çalışanlarına maske, mesafe ve eldiven kullanımı konusunda hatırlatmalarda bulundu.

Menemen’de Ramazan Bayramı boyunca denetimlerin süreceği öğrenilirken, İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince ilçede Ramazan Bayramı boyunca birçok noktada sabit uygulama yapılacak. Oluşturulan 9 ayrı nokta da her gün 100'ün üzerinde personelin bayram boyunca sahada olacağı, Menemen İlçe Emniyet Müdürü Hakan Sevinç’in de uygulama noktalarını sıklıkla ziyaret edeceği bildirildi. 
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum