Reklam
Reklam

Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy ve Diğer Şüpheliler Adliyede

Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy ve yardımcılarının da gözaltına alındığı operasyonda, emniyetteki işlemleri biten şüpheliler Menemen Adliyesine getirildi.

23 Kasım 2020 - 10:24 - Güncelleme: 23 Kasım 2020 - 10:54

Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy ve Diğer Şüpheliler Adliyede

Menemen Cumhuriyet Başsavcılığı’nın başlattığı soruşturma kapsamında gözaltına alınan, aralarında Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy ve yardımcılarının da bulunduğu 27 kişinin emniyetteki gözaltı işlemleri tamamlandı. “İhaleye fesat karıştırma” ve “tehdit” suçlarından gözaltına alınan şüphelilerden 4’ü emniyetteki ifadesinin ardından serbest bırakılırken, aralarında Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy’un da bulunduğu 23 şüpheli ise yoğun güvenlik önlemleri ile adliyeye sevk edildi.
  23 şüpheli Menemen Adliyesine getirilirken, Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy adliyeye girdiği sırada sessizliğini bozmadı. Menemen Belediye'sinde görevli birçok insan Başkan Aksoy'a destek olmak için adliye dışında bir kalabalık oluşturdu. Öte yandan Başkan'ın yakınları suçsuz olduğuna ve serbest bırakılarak görevine geri döneceğine inançlarının tam olduklarını ifade ettiler.

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 1 Yorum