Reklam
Reklam

Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy'un avukatı "İmzalar Sahte"

Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy'un avukatı Bilge Özer, flaş açıklamalar yaptı. Avukat Özer, şu an adliyede ifade için sıra bekleyen Aksoy'un adına atılan imzaların Kriminal inceleme sonrasında sahte çıktığını, imzayı kimin attığı belli olmadığını ifade etti.

Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy'un avukatı "İmzalar Sahte"
23 Kasım 2020 - 13:36 - Güncelleme: 23 Kasım 2020 - 14:01

Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy'un avukatı "İmzalar Sahte"

Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy'un da aralarında bulunduğu kişilere yönelik "zimmet ve irtikap" iddialarıyla ilgili soruşturmada gözaltına alınan 27 zanlıdan 23'ü adliyeye sevk edildi. Adliyede ifade için sıra bekleyen Aksoy'un moralinin son derece yerinde olduğu gözlemlendi.

Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy hakkında bilgi veren Avukat Özer, 
 "Hukuksal açıdan dosyada başkanı üzecek bir şey yok. 3 günlük gözaltı sürecinde Başkanının imzası olarak görülen evrak kriminal incelemeye gitti. İnceleme sonrasında Başkan Serdar Aksoy'a ait olmadığı anlaşıldı. İmzayı kimin nasıl attığı bilinmiyor, bu durum hurdayı alan kişileri ilgilendirir. Açıkcası ben bugün mahkemeden Başkan Aksoy'u üzecek bir sonuç beklemiyorum" diye konuştu.

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Nesrin Çıtırık
    1 ay önce
    Menemen belediyesi 1400 köpeği İzmir BÜYÜKŞEHİR Belediyesi Seyrek Barınağına götürdü, yolda ve yakalanırken ne kadarı öldü belli değil. Sonra oradan 700 e yakın köpeği aldı ve bu köpekler YOK OLDU. Bu köpeklerin öldürüldüğü ve bir kısmının da yarı canlı gömüldüğü konusunda duyumlar var ama GÖMÜ yerini bilenler de sakladılar... O garibanların AHI YERDE kalmaz umarım.... Nesrin Çıtırık / Hayvanların Yaşam Hakları Konfederasyonu Başkanı... 05334458803