Reklam
Reklam
Reklam

Menemen Belediye Başkan Vekili Aydın Pehlivan'dan Cumhurbaşkanına Ziyaret

Menemen'de yenilenen kura çekimi ile Belediye Başkan Vekili seçilen Aydın Pehlivan, bir süre makamında tebrikleri kabul ettikten sonra ilk ziyaretini Ankara'ya gerçekleştirdi. Pehlivan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ ve İl Başkanı Kerem Ali Sürekli ile birlikte Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştü. Pehlivan'ın görüşmede, Menemen’de yapacağı projeler hakkında sunum gerçekleştirdiği ifade edildi.

Menemen Belediye Başkan Vekili Aydın Pehlivan'dan Cumhurbaşkanına Ziyaret
27 Ocak 2021 - 15:30

Menemen'de yenilenen kura çekimi sonrası Belediye başkan Vekili seçilen Aydın Pehlivan, 14 Ocak'ta göreve başlarken, bir süre makamında tebrikleri kabul etti.

Pehlivan ilk ziyaretini ise Ankara'ya gerçekleştirdi. Pehlivan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ ve İl Başkanı Kerem Ali Sürekli ile birlikte Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştü.
 

Aydın Pehlivan Ankara ziyaretinin detaylarını sosyal medyadan paylaştı.

Pehlivan paylaşımında şu ifadeleri kullandı;

"Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı, AK Parti AR-GE'den Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sn.Hamza Dağ, AK Parti İl Başkanımız Sn.Kerem Ali Sürekli, AK Parti Menemen İlçe Başkanımız Sn.Ahmet Can Çelik ve önceki dönem Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayımız Sn.Durmaz Bayraktar ile birlikte AK Parti Genel Merkezimizde ziyaret ederek, Menemen’de yapacağımız projelerimiz hakkında sunumlarımızı gerçekleştirdik. Sayın Cumhurbaşkanımıza desteklerinden dolayı Menemen halkımız adına teşekkür ediyorum. GÜÇLÜ DEVLET, GÜÇLÜ MENEMEN"

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum