Reklam
Reklam
Reklam

Menemen Belediye Başkan Vekili Aydın Pehlivan'a gençlerden kalabalık ziyaret

Menemen Belediye Başkan Vekili Aydın Pehlivan dün ilginç bir ziyaret aldı. Pehlivan'ı Menemen Mermerli mahallesinde oturan gençler kalabalık bir şekilde makam odasında ziyaret ederek Türk bayrağı hediye ettiler.

Menemen Belediye Başkan Vekili Aydın Pehlivan'a gençlerden kalabalık ziyaret
05 Mart 2021 - 13:02 - Güncelleme: 05 Mart 2021 - 13:14
Menemen Belediye Başkan Vekili Aydın Pehlivan'ı kalabalık bir şekide ziyaret eden Mermerli mahallesi gençleri, her zaman başkanlarının yanında olduklarını ifade ettiler.

Pehlivan, gençlerden gelen Türk Bayrağı hediyesine teşekkür ederek gençleri makamında ağırladı. Bir süre gençler ile sohbet eden Pehlivan, gençlerin sorunlarını dinleyip yakından ilgileneceğini ifade etti. Hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından Pehlivan, "Gençlerimizin her zaman yanındayız, sorunlarını dinleyip çözüm bulma konusunda tüm gücümüzle çalışacağız. Gençlerimize bu değerli hediye ve ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.Mermerli Mahallesi gençleri ise, “Cumhur ittifakı Menemen Belediye Başkan Vekili Aydın Pehlivan’ı gençler olarak ziyaret ettik. Nasıl ki 31 Mart yerel seçimlerinde Cumhur İttifakı’nın yanında olduysak, bundan sonra da Cumhur İttifakı’nın hep yanında olacağız. Biz birlikte güçlüyüz. Şanlı Türk bayrağımızı Menemen Belediyesi burçlarından indirmeyeceğiz. Her daim Mermerli mahallesi gençliği olarak Cumhur İttifakı’nın yanındayız” açıklamalarını yaptılar. 
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum