Reklam
Reklam

Memleket Partisi'nden Menemenspor'a Moral Ziyareti

Spor Toto 1. Lig'in 27. Haftasının kapanış maçı İzmir derbisi ile olacak. Bugün saat 20.00'de başlayacak Nasadoge Menemenspor - Altınordu maçı öncesinde Menemenspor’a moral desteği için Memleket Partisi İlçe Başkanı ve yöneticileri kulüp yöneticilerini ve futbolcuları ziyaret etti.

Memleket Partisi'nden Menemenspor'a Moral Ziyareti
28 Şubat 2022 - 16:53

Memleket Partisi’nden Menemenspor’a Moral Ziyareti

Spor Toto 1. Lig'in 27. Haftasının kapanış maçı İzmir derbisi ile olacak. Bugün saat 20.00'de başlayacak Nasadoge Menemenspor - Altınordu maçı öncesinde Menemenspor’a moral desteği için Memleket Partisi İlçe Başkanı ve yöneticileri kulüp yöneticilerini ve futbolcuları ziyaret etti.Altınordu maçı öncesinde takıma başarılar dileyen Memleket Partililer futbolculara baklava ikram ederek Menemenspor’un her daim yanlarında ve destekçileri olduklarını vurguladı. Memleket Partisi İlçe Başkanı Berna Eyinç, “Menemenspor'umuzun  Spor toto 1.ligde bu sezon canla başla sahada yüreğini koyarak mücadele  ettiğini görüyoruz. Başaracaklarına yürekten inanıyoruz. Altınordu maçı öncesi Menemenspor A.Ş. yönetim kurulu başkanı Sayın Tahir ŞAHİN'e teknik heyete, futbolcularımıza idman öncesi  moral ve destek ziyaretinde bulunarak başarı diledik. İlçemizi temsilen de önemli bir unsur olduğunu biliyor herkesin desteklemesi gerektiğini düşünüyoruz” dedi.Karşıdan Menemenspor’u destekliyoruz seviyoruz demekle olmuyor icraatta sevecekseniz
İzmir derbisi öncesinde takımı ziyarete gelen Memleket Partililere teşekkür eder Onursal Başkan Tahir Şahin İlçedeki yöneticilerin 3 yıldır hiç destek vermemesinden dolayı kırgınlığını şu sözlerle ifade etti. Şahin, “Menemenspor ilçemizin kültürel ve ilçe lobisi anlamında ilçenin adını ve markasını en doğru, en onurlu bir şekilde temsil etmektedir. Bizde Menemenspor yönetimi olarak tüm hemşerilerimize Menemen Kaymakamımıza Menemen Belediyesi’ne, siyasi partilere eşit mesafede olduk ve olmaya devam ediyoruz. Siyasi partilerimiz demokrasinin olmazsa olmazlarıdır. Bugüne kadar gelen herkesi kucakladık ve kucaklamaya devam edeceğiz. Böylesi zor bir süreçte bizi ziyaret eden Memleket Partisi İlçe Başkanı Sayın Berna Eyinç’e, Yönetimine Menemenspor yönetimi ve Tahir Şahin olarak sonsuz teşekkür ediyorum. Menemenspor’a sadece bir siyasi partinin sahip çıkması yetmez, tüm siyasi partilerin sivil toplum kuruluşlarının, Kaymakamlığın, Belediye’nin de sahip çıkması gerekir. Ne yazık ki 3 yıldır biz bu manevi desteği göremedik. Ama zararın neresinden dönersen kardır anlayışıyla herkesi Menemenspor’u kucaklamaya davet ediyorum” dedi.

3 yıldır tek başımıza mücadele ettik
 Lig’deki birçok takımın 100 milyon TL’lik bütçesiyle takım oluşturduğunu Menemenspor’un ise bu önemli süreçte 7-8 milyonluk bütçe ile diğer takımlara karşı mücadele etmeye çalıştıklarını vurgulayan Şahin, Para pul desteklerinden vazgeçtik en azından Menemenspor’a aidiyet duygusu açısından kaymakamımız, belediyemiz, sivil toplum örgütlerimiz, meslek kuruluşlarımız Menemenspor’a sahip çıkmaya davet ediyor, duygusal anlamda da olsa aidiyet duygularını göstermelerini diliyoruz. Çünkü başka Menemenspor yok. Biz yönetim olarak 3 yıldır tek başımıza mücadele ederek bugünlere gelebildik. Şayet böyle sahipsizlik devam ederse bunun sorumlusu tamamen önyargılı bakıp sahip çıkmayanlar olacaktır. Çünkü bizim felsefemiz, ideolojimiz mevzu Menemenspor’sa gerisi teferruattır. Herkesi bu anlayışa bekliyorum. Ayrıca tüm siyasi partilerin gelip ziyaret edip takıma moral vermesi lazım. Para pul isteğimiz olmadı ama manevi destek kuvvet tüm Menemen’den istiyoruz. Taraftarlarımız sağ olsun geliyor takımı yalnız bırakmıyorlar, ilçeyi yönetenleri de davet ediyoruz, karşıdan Menemenspor’u destekliyoruz seviyoruz demekle olmuyor icraatta sevecekseniz dedi.
 
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum