Reklam
Reklam
Reklam

Memleket Partisi Menemen İlçe Başkanı Belli Oldu

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, il binasının açılışını gerçekleştirme için bugün İzmir’e geldi. İnce ilk olarak Kemeraltı’na giderek vatandaşların dertlerini dinledi. Diğer yandan kurucu ilçe başkanları de netleşti. Menemen'de ise Berna Eyinç Kurucu Menemen İlçe Başkanı Seçildi.

Memleket Partisi Menemen İlçe Başkanı Belli Oldu
05 Haziran 2021 - 17:36 - Güncelleme: 05 Haziran 2021 - 23:34

İLÇE BAŞKANLARI BELLİ OLDU
Diğer yandan Memleket Partisi’nin bazı ilçelerdeki kurucu başkanları da belirlendi. Liste ise şöyle:

Menemen-Berna Eyinç, Dikili-  Gökhan Semercioğlu, Buca-Nizamettin Kalkan, Gaziemir-Nur Dilsiz, Menderes- Abdurrahman Eygener, Torbalı-Serkan Kesici, Bayındır-Tahir Damlaoğlu, Kiraz-Devrim Çiçek, Urla-İsmail Sever, Seferihisar-İbrahim Yılmaz

CHP'den ayrıldıktan sonra "Memleket Hareketi"ni başlatan ve 19 Mayıs'ta Memleket Partisi'nin kuruluşunu açıklayan Genel Başkan Muharrem İnce, partisinin il başkanlık binasının açılışını gerçekleştirmek için İzmir’e geldi.

Başkan İnce, ayağının tozuyla kent ekonomisinin can damarlarından Kemeraltı’na gitti. Kemeraltı’nda esnaflarla sohbet eden İnce, vatandaşların sorunlarını dinledi ve hatıra fotoğrafları çektirdi. İnce ve beraberindeki grup ilk olarak Kızlarağası Hanı'nda bulunan çay bahçesinde kahve içti. Muharrem İnce'ye İl Başkanı Cüneyt Oğuz da eşlik ederken Memleket Partisi'ne geçeceği iddia edilen Menemen eski Belediye Başkanı Tahir Şahin'in de heyet içersinde olduğu görüldü.

Diğer yandan Muharrem İnce'ye vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği görüldü. Ardından İnce ve beraberindeki grup il binasının olduğu Cumhuriyet Meydanı’na doğru harekete geçti.


Reklam
Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum