Reklam

Karşıyaka'da yaz konserleri başlıyor

Karşıyaka belediyesi tarafından ücretsiz olarak yaz konserleri düzenleniyor.

Karşıyaka'da yaz konserleri başlıyor

Karşıyaka belediyesi tarafından ücretsiz olarak yaz konserleri düzenleniyor.

Karşıyaka'da yaz konserleri başlıyor
17 Haziran 2019 - 15:54

Karşıyaka Belediyesi Oda Orkestrası (KODA) tarafından sezon boyunca Hikmet Şimşek Sanat Merkezi’nde müzik şölenlerine imza attı. Yaz ayının gelmesiyle birlikte konserler de açık havalarda yapılacak.  Orkestra sanatçıları haftanın iki günü şehrin farklı yerlerinde konser verecek.

Karşıyaka Belediyesi ve KODA tarafından düzenlenen konserlerin ilki 18 Haziran Salı günü 20.30 Latife Hanım Köşkünde gerçekleşecek. Diğer konser ise 20 Haziran’da 100. Yıl parkı, 25 Haziranda yine Latife Hanım Köşkünde, 27 Haziran da ise Tay parkında konser verecek.
 
Tüm Karşıyakalı vatandaşları ücretsiz konserlere davet eden Karşıyaka Belediyesi başkanı Cemil Tugay yaptığı konuşmada “ yaz boyunca Karşıyalı ve İzmirli tüm vatandaşlarımıza ücretsiz olarak konser vereceğiz. Halkımız konserlerde dilediği gibi eğlenecek.  Amacımız sıcak yaz aylarında vatandaşlarımızın biraz olsun eğlenmesini ve stres atmasını sağlamak. Müzik ruhun gıdasıdır diye boşuna demiyorlar. Belediye olarak sosyal sorumluluklarımız var. Konser vermekte bu sorumluluklarımızdan bir tanesi. Karşıyakalı hemşerilerimizi eğlendirmek bizim boynumuzun borcu. Konser veren ekiplerimiz, profesyonel sanatçılar. Vatandaşlarımızın soluksuz eğleneceği anlara şahit olmak, bizleri de mutlu ediyor” dedi.
 


YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • menemenin sesi
    1 yıl önce
    Eskiden Menemendede konserler yapılırdı menemenin kurtuluşu kutlanırdı ama...