Reklam
Reklam
Reklam

İşte Aydın Pehlivan Farkı, Menemen Belediye Araç Filosuna 11 yeni araç ekledi

Menemen Belediye Başkan V. Aydın Pehlivan araç filosuna 11 yeni araç ekledi.

İşte Aydın Pehlivan Farkı, Menemen Belediye Araç Filosuna 11 yeni araç ekledi
12 Ağustos 2021 - 16:48 - Güncelleme: 12 Ağustos 2021 - 19:18

İşte Aydın Pehlivan Farkı, Menemen Belediye Araç Filosuna 11 yeni araç ekledi

Menemen Belediyesi, araç filosuna Fen İşleri Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü, ulaşım birimi ve genel hizmetlerde kullanılmak üzere toplam 11 adet yeni araç ekledi. Cumhuriyet Meydanı’nda sergilenen yeni araçlarla ilgili konuşan Menemen Belediye Başkan Vekili Aydın Pehlivan, “İçinde bulunduğumuz zor ve ekonomik şartlara rağmen, bazılarını hibe, bazılarını da kendi öz sermayemizle aldığımız yeni araçlarımız Menemenimize hayırlı uğurlu olsun. İlçemize doğru hizmetler etmek için daha çok çalışacağız” dedi. 
 


FAHİŞ FİYATA ARAÇ KİRALAMAYA SON
Menemen’e özlenen hizmetleri getirmek için çalışıp çabaladıklarını ifade eden Pehlivan, hizmetlerin hız kazanmasıyla 11 yeni aracın belediye filosuna eklendiğini söyledi. Başkan  Pehlivan, “Hizmetin temel anahtarlarından biri kurumsal kapasiteyi artırarak altyapıyı sağlamlaştırmaktan geçiyor. Önceki dönemlerde fahiş fiyatlarla yapılan araç kiralama yöntemine son vermiştik. Şimdi de hemşehrilerimize daha iyi daha hızlı hizmet verebilmek için yeni araç filomuzu envanterimize eklemeyi başardık. Şeffaf ve hesap verilebilir belediyecilik anlayışımızla yeni araçlarımızı Cumhuriyet Meydanı’nda sergiliyoruz.
İhtiyaç duyulan 2  arazöz, 2 kazıyıcı yükleyici (hidromek), 1 adet yol süpürme aracı, 1 adet çöp kamyonu (ford) ve 5 adet de dacia dokker binek aracımızı belediye hizmetlerimizde kullanılacağız. İlçemize uzun yıllar hizmet verecek araçlarımız, çalışmalarımızda bizlere büyük kolaylık sağlayacak. Yeni araçlarımız, vatandaşlarımıza hızlı bir şekilde hizmet vereceği gibi belediyemizi de kiralama borcundan kurtaracak. İhtiyaç doğrultusunda araç alımına devam edeceğiz. Bu bağlamda hem meclis üyesi arkadaşlarıma hem de çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim” dedi.Belediyenin geçmiş dönemden gelen büyük bir borç yükü ile devralındığına işaret eden Başkan Vekili Pehlivan, “Buna rağmen mali disiplini sağlayarak, kimini hibe kimini de belediyemizin dişinden tırnağından artırdığımızla satın aldığımız yeni araçlarımızla iş makine parkurumuzu büyütüyoruz. Bir taraftan vizyon projeler üzerinde çalışıyor bir taraftan da Menemenimize özlenen ve beklenen hizmetleri yapmaya devam edip adım adım güçlü bir Belediye oluşturuyoruz. Araçlarımız belediyemize ve Menemenimize hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.
 
Reklam
Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum